[ ↓ k navigaci ↓ ]

Chtějte od WC více než jen základní funkce

Současná nabídka klozetů a bidetů dělá z WC nečekaně atraktivní záležitost. Příchod nových technologií oživil i zájem designérů a z okrajové otázky se stává plnohodnotné téma. Dnes už můžete od WC chtít rozhodně více než jen základní hygienické funkce. Klozet je nedílnou součástí dobře zařízené koupelny nebo samostatné toalety. Správná volba se vyznačuje elegantním designem, vysokou kvalitou provedení a technologiemi, které přinášejí opravdový uživatelský komfort.

PURE ultratenké sedátko PURE Rychloupínací sedátko

PURE zavěšené PURE statické

 Vaše toaleta už rozhodně nebude obyčejná, zvláště pokud zvolíte některý z klozetů JIKA. Vybírat můžete ze závěsných i samostatně stojících klozetů. Čisté linie budoucnosti představuje série Pure. Elegantní provedení klozetů a nový tenký design sedátek se navzájem skvěle doplňují a společně tvoří vyvážený celek. Sedátka řady Pure se pyšní nejmodernějším vzhledem a právem zaujímají přední pozici na současném trhu. Jsou lehká a výjimečná tím, že horní poklop nepřekrývá sedací část. Stejné výhody v jiném designu přinášejí klozety a sedátka Deep by Jika.

Více než jen WC

Co vás bude určitě zajímat? Klozety JIKA jsou opatřeny důmyslným a bezpečným mechanismem Slowclose zpomalujícím sklápění sedátka a poklopu. Prostě o sedátko jen jemně zavadíte a ono tiše a pomaloučku dosedne na toaletu. Rychloupínací ocelové úchyty umožňují snadné odepnutí v místě uchycení. Stačí jedno stisknutí a sedátko lze bez námahy odejmout, což umožňuje velmi snadné a především dokonalé vyčištění.

Využití systému Dual Flush přináší maximálně úsporné využívání vody při splachování. Pro dokonalé spláchnutí si vystačíte s objemem pouhé 3 litry, případně 4,5 l vody. Vzhledem k tomu, že běžné průměrné spláchnutí představuje odběr až 8 litrů vody, jde skutečně o nezanedbatelnou úsporu.

Záruku nekompromisní hygienické čistoty bez bakterií přináší využití technologie Antibak. Antibakteriální úprava povrchu sedátek JIKA je standardně prováděna u všech typů v nabídce. Materiál sedátek je obohacen o stříbrné iontové částice, které se vyznačují trvalým antibakteriálním a protiplísňovým účinkem.

S výrobky JIKA se budete i na svém nejprivátnějším místě v bytě cítit doslova královsky. Oceníte nejen pěkný elegantní vzhled, ale především všechny technologické benefity, které z klozetů JIKA dělají opravdové skvosty v sanitární keramice. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte ten nejvhodnější klozet právě pro vaši domácnost.

« zpět


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]