[ ↓ k navigaci ↓ ]

Revoluční systém Rimless pro moderní toalety

Dokonale čistý klozet není žádný reklamní trik, ale základní požadavek při používání WC. U některých věcí bychom se neměli smířit s průměrem, musí být prostě stoprocentní. Platí to i pro hygienickou čistotu klozetů. Výrazným krokem je revoluční systém Rimless. Absence oplachového kruhu vytváří předpoklady pro mnohem jednodušší údržbu a čištění. Systém Rimless je dostupný v sériích JIKA Dino a JIKA Mio a představuje ideální řešení pro všechny, kdo požadují perfektní čistotu, nekompromisní hygienu a snadnou údržbu.

cistota-s-preceti-dino-rempless2Revoluční systém Rimless s inovativní konstrukcí klozetu bez oplachového kruhu je momentálně nejprodávanější ve své kategorii. Špína a nečistoty se nemají kde usadit, a údržba je tedy o to snadnější. Žádné záhyby, žádné duté prostory rovná se žádná místa pro usazování nečistot a bakterií. S technologií Rimless ušetříte při úklidu koupelny nebo toalety spoustu času i čisticích prostředků a navíc si můžete být jistí, že úroveň hygieny se podstatně zvýší. Pro další vylepšení hygieny si na toaletu můžete pořídit duroplastové sedátko s poklopem Dino v antibakteriální úpravě.

Podívejte se na konkrétní tipy: Závěsný klozet JIKA Mio Rimless nabízí nový design společně s novou technologií Rimless. Systém Dual Flush a důmyslná konstrukce klozetu navíc umožňují významně šetřit vodou. Při malém spláchnutí jsou potřeba pouhé 3 litry vody, při velkém spláchnutí jenom 4,5 litru. Moderní klozet JIKA Mio Rimless pořídíte za 6 170 Kč včetně DPH. Další variantou může být toaleta JIKA Dino Rimless za skvělou cenu 3 150 Kč včetně DPH.

ČISTOTA S PEČETÍ DINO RIMLESS

Pořídit si klozet JIKA s technologií Rimless se určitě vyplatí. Vybíráte si jistotu, že jste pro udržení hygienické čistoty toalety udělali další významný krok. Využívejte moderní technologie pro co nejlepší zařízení svých koupelen a toalet. JIKA pro vás neustále hledá nové možnosti v sanitárním vybavení, koupelnovém nábytkudoplňcích a nově i obkladech a dlažbách. S námi jedete na vlně nejnovějších trendů!


« zpět


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]