[ ↓ k navigaci ↓ ]

Koupelnový nábytek - krása je nejlepší vizitkou

 

Díky elegantní koupelnové sestavě JIKA mio new se ve své koupelně rozhodně budete cítit skvěle. Mladý designér Petr Kubík vdechl této řadě koupelnového nábytku jednoduchý, minimalistický, ale svěží styl. Výběr barev vyhovuje vkusu zákazníkům, kteří mohou volit mezi tradiční bílou, jemnou ořechovou či barevným odstínem Bolton.

Ať už u vás zvítězí jakákoliv barevná varianta, vždy dostanete široké spektrum skříněk a možnost maximálního využití úložného prostoru koupelny. Zásuvky vybavené plnovýsuvnými pojezdy umožňuji lehce roztřídit všechny vaše hygienické potřeby. Dámy si zamilují netradičně řešené zrcadlo s rohovou otevřenou poličkou – opravdovou dominantou koupelny.

Pánové z praktického hlediska ocení vysoce odolný materiál ABS, z něhož jsou vyrobeny namáhané hrany nábytku. Výhodou jsou i promyšlené výřezy, nahrazující obvykle spíše překážející a nepraktické úchytky. Barvy, vkusné řešení zásuvek, skříněk i velkolepé zrcadlo s otevřenými bočními poličkami se hodí stejně pro velké vzdušné prostory rodinných vil, tak i menší panelákové koupelny.

« zpět


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]