[ ↓ k navigaci ↓ ]

WC v nadčasové eleganci

Čisté linie budoucnosti představuje série Pure. Elegantní provedení klozetů a nový tenký design sedátek se navzájem skvěle doplňují a společně tvoří vyvážený celek. Sedátka řady Pure se pyšní nejmodernějším vzhledem  na současném trhu.  Jsou lehká a výjimečná jsou tím, že horní poklop nepřekrývá sedací část. K dispozici je také varianta Slowclose se zpomalovacím systémem zavírání. Rychloupínací ocelové úchyty navíc umožňují snadné odepnutí v místě uchycení. Stačí jedno stisknutí a sedátko lze bez námahy odejmout, což umožňuje velmi snadné a především dokonalé vyčištění. 

rychloupínací úchytyultratenské sedátko

 

 

 

 

 

 

Plně kapotovaný klozet Pure lze pořídit jako samostatně stojící i v závěsném provedení. V obou případech je nejen zajímavý na pohled, ale poskytne především pohodlí. Byl navržen na základě zkušeností při konstrukci těch nejpohodlnějších židlí. Oba klozety jsou projektovány na výšku 43 cm od podlahy. Zohledňují tak starší generaci s možným omezením pohybu a jsou uzpůsobeny i stále vyšší populaci, která za poslední století narostla o celých 10 cm. Oba klozety mají kapotované odpady, tedy ukryté tak, aby nebyly vidět z horního pohledu ani směrem od podlahy. Plná kapotáž nejen zajímavě vypadá, ale také podstatně ulehčí udržování koupelny.

PURE závěsné provedeníPURE samostatne stojící

 

 

 

 

 

 

 

 

Jika nabízí také praktická umyvadla a další koupelnový nábytek. Umyvadla lze umístit na desku, doplnit je skříňkou nebo jen tak zavěsit na zeď a doplnit chromovaným sifonem. Ať už zvolíte umyvadlo nebo dvojumyvadlo s asymetricky umístěnou baterií, vždy ušetříte prostor ve vaší koupelně. Navíc luxusní vzhled nábytku koupelnové sestavy Pure s rafinovaně umístěnými chromovanými úchytkami na míru vytvářejí společně s bílou keramikou elegantní kombinaci, která sluší každé koupelně. Koupelnu můžete sladit s obklady a dlažbou, které koupelnu vyladí do posledního detailu. 

« zpět


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]