[ ↓ k navigaci ↓ ]

Bezpečná koupelna pro každého

Designéři značky JIKA již od prvního nákresu mysleli na bezpečnost lidí se sníženou pohyblivostí. Na jejich dokonalý komfort při osobní hygieně, příjemné prostředí, které navozuje dokonalé sladění keramiky s koupelnovým nábytkem a dalšími doplňky. Vznikly jedinečné sety, které slouží v nemocnicích, ústavech i v domácnostech.

Designéři koupelnového setu MIO značky Jika již od prvního nákresu mysleli na uživatele kvalitní sanitární keramiky určené pro lidi se sníženou pohyblivostí. Bezpečnost, dokonalý komfort při osobní hygieně, příjemné prostředí, které navozuje dokonalé sladění keramiky s koupelnovým nábytkem a dalšími doplňky. To bylo hlavní zadání, které si před sebe postavili. Narodilo se tedy zdravotní umyvadlo 64 x 55 cm s vytvarovanou čelní hranou pro snadnější přístup vozíčkářů, na 50 cm zvýšený kombiklozet, ale také sklápěcí zrcadla, opěrná madla s délkou vhodnou pro každý typ výrobku a s dostatečnou nosností.

Krom osob se sníženou pohyblivostí mohou komfortně využívat koupelnový set MIO i lidé s poruchami zraku. Zvýšený a prodloužený klozet usnadňuje používání i starším lidem, či osobám vyššího vzrůstu (zvýšení o 8 cm oproti obvyklému rozměru klozetu hraje významnou roli). Klozet je k dostání s duroplastovým sedátkem s poklopem MIO s antibakteriální úpravou a se zpomalovacím mechanismem Slowclose.

V sérii Deep by JIKA nabízí značka Jika zvýšený kombiklozet s vodorovným i svislým odpadem a závěsný klozet s prodlouženou délkou na 70 cm a garantovanou nosností 400 kg.


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]