[ ↓ k navigaci ↓ ]

Elegance i v těsných prostorech

Potřebujete opravit maličkou panelákovou koupelnu, ale přesto chcete, aby vaše koupelna vypadala moderně a elegantně? Doporučujeme prohlídku série LYRA plus.

Komplexní vybavení koupelny v jednotném designovém řešení od keramiky, nábytku, sprchových koutů a van až po baterie stále patří mezi hlavní benefity luxusních značek. LYRA plus je v této tradici svého druhu průkopníkem. A nejde pouze o komplexní nabídku a vnější dojem – LYRA plus přináší chytrá technická řešení a inovace usilující o maximální komfort uživatelů, povrchová úprava keramiky i skel byla vymyšlena s ohledem na snadnou údržbu a hygienu. Nábytek je navíc zásadně odolný vůči vlhkosti.

Za povšimnutí při řešení malé koupelny rozhodně stojí závěsný klozet Lyra Compact, který je právě do stísněných prostor nejlepší. Je totiž o 4 cm kratší, než je běžná délka klozetů, ale zároveň neztrácí nic na komfortním pohodlí sedátka, kterému je zachována standardní délka.

Široká nabídka komponent koupelny LYRA plus dává ideální příležitost pro vytvoření koupelny doslova na míru vkusu svých uživatelů: může být mladá a moderní, účelně vybavená pro mladého studenta i pro početnější rodinu, pohodlná pro seniory.


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]