[ ↓ k navigaci ↓ ]

ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ ÚZKÉHO PROSTORU

Atypický asymetrický sprchový kout TIGO 100 x 80 cm je na českém trhu naprosto ojedinělou nabídkou. Vyřeší úzké, delší prostory, jejichž dispozici nelze ani při náročných rekonstrukcích pozměnit. Jeho konstrukce počítá například i s umístěním pračky v těsné blízkosti, aniž by to bránilo pohodlnému vstupu či otvírání. Prostorný asymetrický kout Tigo s výškou 195 cm poskytne mnohem více pohodlí při sprchování, snadno se udržuje díky speciální úpravě JIKA perla GLASS, pojezdy jsou testovány na 20 000 cyklů.
Je možné ho zakoupit včetně asymetrické vaničky stejného rozměru a rádiusu v provedení bez nebo s protiskluzovou úpravou Antislip. Tento druh protiskluzové úpravy je povchový a nanáší se před výpalem a je příjemný na dotek. Dobře se čistí.
Vrstva Antislip vykazuje vysokou stabilitu a je snadno čistitelná a odolná proti kyselinám i oděru. Antislip je testován podle německé průmyslové normy DIN 51097 a disponuje nadprůměrnými protiskluzovými vlastnostmi.
Keramické vaničky Tigo jsou vyráběny ze 100% recyklovatelného materiálu – sanitární keramiky a vyrábějí se nejmodernější technologií Triotech v keramickém závodě Znojmo spol. LAUFEN CZ s.r.o.

TIP
JIKA nabízí celou řadu praktických vylepšení pro malé koupelny. Vysouvací šňůra na prádlo ze série Generic vás zbaví problému, kam s drobnou přepírkou či kde přehodit mokrou pláštěnku. Šňůra je dlouhá 2 m a vytahuje se ze zásobníku o průměru 9 cm pevně připevněného na zdi.
 


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]