[ ↓ k navigaci ↓ ]

KOUPELNA, KTERÁ SOUZNÍ S PŘÍRODOU

Takzvaný country style nepatří nutně jen na venkov. Milovníci přírody si jej stále více přenášejí i do svých městských bytů. Tradiční materiály, barvy i tvary vyvolávají příjemně nostalgické pocity. Je potřeba zastavit se, vnímat, odpočívat. Nikde jinde se nedaří bojovat s neúprosným životním úprkem tak úspěšně jako v koupelně.
Přeneste si i vy kousek přírody do svého privátního prostoru. A možná se to právě vám a právě tady povede. Co? No přece aspoň na chvíli pozastavit čas.
Série Deep by Jika sází na neskonale příjemné pocity, jaké vyvolává dotyk hladkého dřeva i nevtíravé tóny čistoskvoucí bílé barvy, dekoru svěžího jasanu i zlatého dubu, které pohladí oči. Výrazné zaoblení umyvadlové skříňky vytváří v koupelně solitér, ne nepodobný vzrostlému velikánu uprostřed lesů.

Krasná, ale nevšední varianta dekoru zlatého dubu není pro každého. Zaujme a osloví odvážlivce, stejně jako náročné milovníky stylu vintage. Barva ušlechtilého dřeva dodává koupelně teplo a eleganci.

TIP
Vychytávky ukryté za dvířky

Umyvadlovou skříňku tvoří zásuvka s důmyslným členěním do několika oddílů. Praktické úložné prostory využijete pro všechny drobnosti, které potřebujete mít v koupelně stále po ruce, ale obvykle není kam je položit.
 


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]