[ ↓ k navigaci ↓ ]

Jak na to?

Jaké potřebujete umyvadlo?

Obecně platí, že umyvadlo by mělo pocházet ze stejného setu jako ostatní prvky koupelnové keramiky, aby koupelna jako celek působila kompaktně, harmonicky a elegantně.

Proto v každé designové řadě JIKA najdete umyvadla různých rozměrů a typů, která vyhoví prostorovým možnostem vaší koupelny. Široká umyvadla jsou komfortní a mohou i malou místnost příjemně odlehčit. Velmi praktická jsou nábytková umyvadla v kombinaci se skříňkou, která nabízejí rozsáhlé odkládací plochy na keramice i uvnitř skříňky.

Moderní styl každé koupelně dodají zápustná nebo polozápustná umyvadla, která můžete osadit i ve více kusech vedle sebe do atraktivních desek z rozmanitých materiálů.

Kam s drobnostmi a vybavením?

Koupelna je nepochybně v každé domácnosti zaplněná největším počtem drobných lahviček, krabiček, ručníků, hygienických a dekorativních přípravků a pomůcek. Bez ohledu na rozměry koupelny je nutné tyto předměty přehledně uložit do šikovných polic, skříněk a komod tak, aby byly vždy po ruce a přitom nezabíraly příliš volného místa. To umí vyřešit praktický koupelnový nábytek, který při vhodné volbě navíc zdůrazní požadovaný styl koupelny. Nerozhoduje přitom pouze tvar nebo barva nábytku, ale také použité materiály, které společně s designem keramiky vtisknou koupelně osobitý ráz. Oblíbené podumyvadlové skříňky JIKA lze úspěšně kombinovat s různými druhy nábytkových umyvadel, takže novou skříňkou lze doplnit a oživit i starší koupelnu. Koupelnový nábytek Jika je vstupenkou do praktického a elegantního světa bytového designu, který zkrášlí každý všední den.


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]