[ ↓ k navigaci ↓ ]

UKÁZKY ŘEŠENÍ KOUPELEN TIGO V PANELOVÉM DOMĚ

 

I ta nejmenší koupelna může být pohodlná a útulná. Čím méně prostoru ve své koupelně máte, tím důležitější je správná volba zařizovacích předmětů a jejich rozvržení v dispozici. Od samého počátku příprav koupelnového setu Tigo mysleli jeho návrháři také na obyvatele panelových domů, kteří touží po útulné a funkční koupelně.

5         7        6

V malé koupelně se počítá každý centimetr. Díky nejkratšímu kombiklozetu Tigo s hloubkou 62 cm vytvoříte více místa a nebudete se cítit stísněně. Prostor pod umyvadlem můžete využít pro skříňku na ručníky a naopak vedel něj umístit i pračku. Také s velkým umyvadlem a pračkou můžete mít v koupelně dostatek místa. Stačí si jen správně vybrat. Umyvadla série Tigo zaberou pouhých 37 cm a ušetří mnoho drahocenného prostoru. Navíc nad pračku můžete umístit mělké skříňky a ukrýt do nich vše, co potřebujete. 

Mate rádi oblejší tvary, ale vaše koupelna je na ně příliš malá?

 

Se sérií TIGO zařídíte i nejmenší panelákovou koupelnu a přitom se budete cítit příjemně a pohodlně. Navíc v ní naleznete prostor pro pračku, vanu, velké umyvadlo, sprchový kout a další koupelnové zařízení.

1.45 x 1.6m + 1 x 0.85m

Také s velkým umyvadlem a pračkou můžete mít v koupelně dostatek místa. Stačí si jen správně vybrat. Umyvadla série Tigo zaberou pouhých 37 cm a ušetří mnoho drahocenného prostoru. Navíc nad pračku můžete umístit mělké skříňky a ukrýt do nich vše, co potřebujete.

1.97 x 1.2m

V malé koupelně se počítá každý centimetr. Díky nejkratšímu kombiklozetu Tigo s hloubkou 62 cm a umyvadlu Tigo (šířka 60 cm) vytvoříte více místa a nebudete se cítit stísněně. Prostor pod umyvadlem můžete využít pro skříňku na ručníky a naopak vedle něj umístit pračku. Sprchový kout s vaničkou (120 x 80 cm) bude skvělou volnou nejen pro starší generace.

1.3 x 1.65m

Se sérií TIGO dokážete i do panelákové koupelny umístit pračku, jejíž místo bylo dříve na chodbě nebo v kuchyni. Stačí klasické umyvadlo nahradit umývátkem TIGO (45 cm) s výklopnou skříňkou a sprchový kout Mio doplnit vaničkou Deep by JIKA. Doplňte je kombiklozetem (62 cm) nebo závěsným WC Tigo (49 cm) a prostor pro pračku, nad níž doporučujeme ještě umístit mělkou skříňku, máte připraven.

1.9 x 1.6m

Vana, nebo sprchový kout? Věčná otázka pro panelákové koupelny. Ergonomicky tvarovaná a prostorná vana Tigo s rozšířenou částí a vanovou zástěnou nahradí kout a zapadne i do obtížně řešitelného prostoru.

Ani malá koupelna není uchráněna před velkým množstvím koupelnových drobností, které potřebujete někam umístit. Mělké vysoké skříňky jsou jako stvořené právě pro ně. Neubírají prostor koupelny a pomohou udržet v koupelně pořádek. Velké zrcadlo prostor opticky zvětší a správně zvolené osvětlení prozáří každou panelákovou koupelnu

1.95 x 1.6m + 1 x 1.3m

Většina panelákových koupelen neumožňuje umístit WC společně s umyvadlem do jedné místnosti. Série Tigo však nabízí nejkratší kombiklozet Tigo s hloubkou 62 cm a k tomu set umývátka se skříňkou za skvělou cenu. Z půdorysu je zřejmé, že Tigo si poradí s každým prostorem.

1.95 x 1.6m + 1 x 1.3m

 


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]