[ ↓ k navigaci ↓ ]

Zrcadla a osvětlení v koupelně

Zrcadla v koupelně jsou nedílnou a velmi důležitou součástí každé koupelny. Spňují nejen praktické potřeby uživatele, ale dokáží prostor zvětšit a prozářit.

Zrcadla série Clear mohou mít speciální fólii proti zamlžování. Jen si vzpomeňte, jak to vždy v malé koupelně vypadá, když si dopřejete vydatnou sprchu. Od teď už žádné pracné leštení! 

detail zrcadla Clear - brousena hrana zrcadlo Clear a detail oroseni

Série Clear je doplněna o osvětlení - Celina, Alena, Stella se speciální power LED technologíí nebo Viola s žárovkou na 40W, které ozáří prostor kolem zrcadla jasným, ale příjemným světlem. Své uplatnění najde především v malých panelákových koupelnách bez denního světla. Díky bezpečnému stupni krytí IP44 lze umístit do zóny 60 cm od vany.

Značka Jika dále nabízí zrcadla s integrovným zářivkovým nebo LED osvětlením přes vypískovanou plochu, které výrazně šetří spotřebu elektircké energie.

Zrcadlo Clear a osvetleni Alena zrcadlo Clear a osvetleni Stella zrcadlo Clear a osvetleni viola 

Pro zrcadla doporučujeme vyhřívací fólie

Vyhřívací fólie má za účel zabránit kondenzaci vzdušné vlhkosti na povrchu zrcadla. Tzn. při koupání či sprchování, kdy dochází ke krátkodobému zvýšení vzdušné vlhkosti, udrží fólie zrcadlo funkční, neorosené.

Princip je velmi jednoduchý (obdoba vyhřívání zadních autoskel) – zahřívání zrcadla v zadní části pomocí odporového drátu umístěného na samolepící fólii, zapojeného do elektrické sítě. Vyhřívací fólie nabízíme ve třech velikostech s boxem pro připojení do sítě 230V, s krytím IP44 a je možné je instalovat i na běžná zrcadla dle zvoleného rozměru. Nabízené rozměry jsou 290x210 mm, 274x274 mm a 574x274 mm.

HORIZONMOONBOXSUNRISE

Osvětlení koupelen

Osvětlení zracadel Jika je zcela v souladu s přísnou evropskou normou IEC 364-7-701. Připojení napájecího kabelu do elektrické sítě nechte raději na odborníkovi – elektrikáři.

zony v koupelne

 


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]