[ ↓ k navigaci ↓ ]

UNIKÁTNÍ KNIHY MAPUJÍCÍ HISTORII KERAMICKÉ VÝROBY V ČECHÁCH

Objednejte si jedinečné knihy, které vám odhalí dějiny a tajemství výroby keramiky. Nahlédněte do bohaté historie tohoto oboru a zároveň se inspirujte koupelnovým designem budoucnosti.

Titulka_kniha_ZNOJMO_nahledPři příležitosti 135. výročí založení keramické továrny ve Znojmě vznikla kniha s názvem Ditmar´s Erben. Je plná fotografií a provází čtenáře historií výroby znojemské továrny, která se datuje již od roku 1878. Kromě kapitol s historickou tematikou ukazuje i současnost, spolupráci se studenty a další významné projekty jako například výrobu replik pro Národní divadlo a Vilu Tugendhat.

 

 

 

 

 

Titulka_kniha_BECHYNEJihočeská keramika je kniha mapující více než padesátiletou historii keramické výroby v Bechyni. Odhaluje historii továrny, změny, kterými závod prošel v průběhu času, i další důležité historické mezníky. Velká část je také věnovaná současnosti, značce JIKA, spolupráci společnosti LAUFEN CZ s.r.o. s mladými designéry a v neposlední řadě také podpoře keramického oboru jako takového.

Závazně objednávám obě publikace v ceně 150 Kč na dobírku.
 


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]