[ ↓ k navigaci ↓ ]

REFERENT / REFERENTKA NÁKUPU

Společnost LAUFEN CZ s.r.o., člen španělské skupiny ROCA, největšího světového výrobce a prodejce sanitární keramiky a koupelnového vybavení, zabývající se výrobou a prodejem výrobků značek JIKA, LAUFEN a ROCA

hledá pro svůj rozšiřující se tým v Bechyni kandidáty na pozici

Pracovní náplň:
• zajišťování nákupu materiálů, služeb a investic
• řešení dodavatelsko – odběratelských vztahů
• aktivní vyjednávání optimálních podmínek
• zastupování manažera nákupu v jeho nepřítomnosti
• místem výkonu práce je Bechyně

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání technického nebo administrativního směru
• praxe a zkušenosti z nákupu, efektivní využívání nástrojů nákupu
• organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost
• komunikativní, proaktivní typ, seriózní vystupování
• znalost práce s počítačem (Microsoft Office, elektronická pošta, SAP výhodou)
• komunikativní znalost angličtiny, znalost němčiny nebo španělštiny výhodou
• řidičský průkaz skupiny B, řidičkou praxi

Nabízíme:
• zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
• finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem
• pružná pracovní doba, zaměstnanecké výhody

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v češtině a angličtině zasílejte, prosím, přímou odpovědí na tento inzerát nebo na adresu:

  • LAUFEN CZ s.r.o., Milan Košdy, Průmyslová 14, 670 40 Znojmo (tel.: 515 204 388, mobil: 601 588 417) nebo na
  • e-mail: milan.kosdy@cz.laufen.com

Vhodní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Navštivte naše webové stránky: www.laufen.cz, www.jika.cz, www.roca.cz

[ ↑ k obsahu ↑ ]