[ ↓ k navigaci ↓ ]

JIKA pro profesionály

Pro lepší práci designérů, bytových návrhářů a architektů, stejně tak pro snazší orientaci instalatérů a dalších odborníků, slouží 2D a 3D modely. Je pro ně připravena přibližně tisícovka dvourozměrných a trojrozměrných vizualizací, fotografií i nákresů, keramiky – umyvadel, klozetů, bidetů, pisoárů, dále jsou k dispozici vany, sprchové kouty i jednotlivé nábytkové komponenty. Jsou připraveny ve vektorovém grafickém formátu DXF (Drawing Interchange File Format).

Společnost Laufen CZ nabízí pro montáž i údržbu odbornou pomoc. Celoročně pořádá dvoudenní školení pro instalatéry v CVI (Centrum vzdělávání a informací) přímo ve výrobním závodě ve Znojmě, které zahrnuje teoretickou část i praktické ukázky montáže. Školení je rozděleno do dvou školicích programů, které probíhají ve dvou úrovních. Výukový program včetně ubytování v luxusním hotelu a stravy je zdarma. Více informací lze získat telefonicky na číslech 515 204 336.

K dispozici jsou certifikáty a prohlášení o shodě ve formátu pdf,podle potřeby si lze stáhnout např. ISO 9001:2008 pro společnost Laufen CZ, CQS pro společnost Laufen CZ pro návrh, vývoj a výrobu zdravotnické keramiky, pro obchodování se zdravotnickou keramikou, pro koupi a prodej zdravotnické keramiky, doplňků a zařízení koupelen. K dispozici jsou rovněž certifikáty pro jednotlivé skupiny výrobků od keramiky po koupelnové doplňky.

« zpět


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]