[ ↓ k navigaci ↓ ]

Mužský pohled na věc

Rekonstrukce koupelny nemusí být jen záležitostí žen. Přesvědčil nás o tom srpnový výherce soutěže značky Jika. Pan Tomáš Hrala připravil manželce překvapení a celou rekonstrukci naplánoval zcela sám. Při výběru produktů hledal značku, kterou dobře zná a je pro něj znamením kvality. A jak sám říká: „Když si vyberete Jiku, nesáhnete vedle.“

muzsky-pohled

Rekonstrukce průchozí koupelny v panelákovém bytu s sebou přináší řadu úskalí a přání budoucích uživatelů často naráží na reálné možnosti. Přesto se pan Hrala nenechal odradit a zapojil se do soutěže Jika. Za originální popis přeměny jej designér Michal Janků odměnil prvním místem a šekem na 50 000 Kč. „Při nákupu koupelnového vybavení dávám přednost českému osvědčenému výrobci. Jika mě překvapila nejen širokým sortimentem, ale také vysokou kvalitou za příznivou cenu,“ doplňuje Tomáš Hrala další důvod, proč se zapojil do soutěže.

A jaká bude budoucí koupelna? Pan Hrala zatím nechtěl prozrazovat, ale podělil se o některé detaily. Pro optické zvětšení prostoru si mladá rodina vybrala modro-bílou kombinaci. Vzhledem k tomu, že mají malé dítě, dají přednost vaně před sprchovým koutem. Součástí koupelny bude rovněž toaleta, která se však musí obejít bez bidetu. Jika přeje výhercům při výběru koupelnového vybavení hodně štěstí a doufá, že nová koupelna se stane útulným útočištěm pro každého člena domácnosti.

« zpět


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]