<

10 z 27 výsledků

>

  • Mio H3337170045711

  • Sprchový termostatický sloup (sprchová baterie, hlavová sprcha prům. 200 mm, ruční sprcha prům. 100 mm, 3 funkce, sprchová hadice 1,7 m)

  • Série koupelnových baterií Mio patří mezi oblíbenou řadu díky elegantním tvarům a jednoduchým pákovým ovládáním. Sprchový termostatický sloup Mio s duálním přepínačem lze výškově nastavit v rozmezí až 40 cm. Sprchový sloup obsahuje horní hlavovou sprchu o průměru 20 cm, ruční sprchu se 3 funkcemi, kterou můžete umístit na posuvný držák sprchy na sprchové tyči. Sprchová hadice 1,7m s funkcí Antitwist proti překroucení patří k dalším benefitům sprchového setu. Termostatické baterie vám znatelně uspoří vodu! Sprchový termostatický sloup Mio disponuje ovládacím ventilem průtoku vody, který obsahuje tlačítko Eco stop, oznamující uživateli dosažení průtoku vody baterie na 50 %. Koupelnové baterie a sprchové příslušenství Mio je kompletováno a 100% testováno v továrně JIKA ve Znojmě. Na chromový povrh a keramickou kartuš vodovodních baterií Jika se vztahuje prodloužená záruka 5 let.

Cena vč. DPH 11289 Kč

Mio

Zobrazit celou sérii

Otevřít

Nové umyvadlo Mio, představuje spojení příjemného designu s praktičností. Skříňky pod umyvadlo disponují plnovýsuvnými pojezdy zásuvek a zavíráním s brzdou a dojezdem. Předností nábytku Mio-N je jednoduchý design umocněný také absencí úchytek díky systému otevírání push to open.