Inspirace a tipy

Rekonstrukce koupelny v rukou značky Jika

Pro výherkyni naší soutěže jsme zrekonstruovali koupelnu s rozpočtem 50 tisíc korun a z tmavých prostor vytvořili prosvětlené místo, ve kterém kraluje jednoduchost a nadčasovost série Cubito Pure.

Příběh koupelny

Původní koupelna byla obložena tmavými obklady. Trubky zasahující do prostoru působily nevzhledně a narušovaly tak příjemnou atmosféru, která by měla být její nedílnou součástí. Nedostatek úložných prostor působil v koupelně chaotickým dojmem a místnost byla zaplněna nezbytnostmi, které nebylo kam uložit. Koupelna proto potřebovala nejen nový design, ale také úpravy s důrazem na funkčnost a praktičnost.

Nová, praktická a nadčasová koupelna

Hlavním cílem celé rekonstrukce bylo vytvořit světlý a opticky větší prostor, ve kterém se bude každý člen domácnosti cítit příjemně. Tmavé obklady jsme vyměnili za světlé a vanu nahradili sprchovými dveřmi s dekorem, který dodává větší pocit soukromí během sprchování. Styl celé koupelny podtrhuje jednoduché umyvadlo se skříňkou, která schová veškeré nezbytnosti a světlý dekor dodá prostoru vzdušnost a pocit čistoty.

Při volbě veškerého vybavení jsme se zaměřili na optické zvětšení prostoru, praktičnost, jednoduchost a nadčasový design, ve kterém majitelé budou moci relaxovat a trávit čas s radostí.

Původně staré a nevzhledné zrcadlo jsme vyměnili za moderní a jednoduché zrcadlo Clear, které je doplněno o přirozené LED osvětlení vhodné do koupelen s menší přítomností denního světla.

Za dokonalým a celistvým vzhledem celé koupelny stojí doplňky, které díky své jednoduchosti dokreslí elegantní vzhled.