Inspirace a tipy

Wc s technologií rimless v sérii Lyra Plus

Kolekce Lyra Plus rozšiřuje svoji nabídku o další produkt s moderní technologií. Vedle závěsného klozetu bez oplachového kruhu nabízí v této variantě nyní nově také kombinační klozet.

Klozety rimless

 

Přestože je speciální konstrukce rimless v toaletách již pár let fungujícím prvkem, pro některé lidi může být stále neznámou. Proto se sluší připomenout, že klozety s tímto druhem oplachu rovnoměrně splachují vnitřní prostor mísy, a to bez klasického záhybu pro distribuci vody.

Klade důraz na ekologii a úsporu

 

 

Většina toalet uváděných na trh již disponuje nastavením na spláchnutí 3 respektive 4,5 litrů vody na malé a velké spláchnutí.

Tento trend drží krok s moderní dobou, ve které je šetření vodou velmi důležitým faktorem. To jde ruku v ruce také s úsporou peněz za spotřebu vody v domácnosti.

Perfektní hygiena a snadná údržba

 

 

Absence oplachového kruhu a tím pádem dobře dostupný horní okraj toalety neumožňuje usazování nečistot a bakterií. Toaleta se proto velmi snadno udržuje čistá.

Nejvyšší hygienické nároky splňuje celá řada toalet

Rodina rimless toalet od značky Jika je nyní zase o poznání větší. Nabízí řadu rimless závěsných klozetů v sériích Mio, Lyra Plus a Dino. Nyní je tak možné vybírat v širším spektru tvarů klozetů. Hygienickou a zároveň úspornou toaletu je tak možné pořídit do koupelen s různými požadavky.

Nový kombiklozet Lyra Plus rimless

 

 

Dokonale ladí svými tvary se stávajícími produkty v koupelnové sérii, a to jak s klasickými oblými umyvadly, tak s hranatými umyvadly a nábytkem Lyra plus VIVA.

Splňuje zároveň náročné požadavky současné doby na hygienu.

Lyra Plus je dlouholetou stálicí na trhu

 

 

Klasická varianta s otevřeným oplachovým kruhem nabízí svislý, šikmý i vodorovný odpad a sedací výška je 42 cm (výška klozetu včetně sedátka).

Nový klozet umožňuje větší pohodlí díky sedací výšce 45 cm (opět včetně sedátka), což je vzhledem k vyššímu průměrnému vzrůstu populace vítaná změna. K dispozici je ve variantě s vodorovným odpadem.