Chytré úložné prostory

Chytré úložné prostory

Také tam, kde není místa nazbyt, vám JIKA pomůže vytvořit nadčasovou a hlavně dokonale funkční koupelnu. A to včetně nezbytných úložných prostorů.

Je přece třeba přehledně umístit velké množství různých kelímků, krabiček, tub a dalších hygienických potřeb, ručníků, osušek i například koše na špinavé prádlo. Všechny nábytkové série JIKA jsou těmto potřebám dobře uzpůsobené. Umyvadlové skříňky nabízejí odkládací prostory v jinak zcela nevyužitelném místě kolem sifonu, atypické rohové skříňky dávají praktický smysl sebemenšímu zákoutí, poličky schované za zrcadlem skýtají dostatek místa pro běžné drobnosti denní hygieny bez ohledu na rozměry místnosti. A vysoké skříňky, jejichž základnu může tvořit vyklápěcí koš na špinavé prádlo, také nezaberou mnoho místa.

Větší koupelnu pak smysluplně dotvoří například taburety s úložným prostorem pod sedátkem, skříňky s plně výsuvnými zásuvkami nebo skříňky pod dvojumyvadly s rozdělovači prostoru.

Zásuvky skříněk se pohybují na plnovýsuvných pojezdech, které jsou mj. vybaveny brzdou s tichým dojezdem. Maximální otevření usnadňuje přístup i pro věci umístěné v zadní části zásuvky.

Nábytek Tigo lze doplnit plechovými organizéry na ukládání nezbytných drobností, které se instalují přímo na vnitřní část umyvadlových zásuvek nebo na dvířka vysoké skříňky. 3-dílný organizér je vhodný pouze pro vysoké dvojdílné skříňky.

Inspirace a tipy