Čistá elegance bez kompromisů

Čistá elegance bez kompromisů

CUBITO PURE je čistá elegance bez výstřelků a zbytečných příkras. Nadchne vás jednoduchými, nekomplikovanými liniemi a naprosto precizním provedením.

Pokud chcete, aby vaše koupelna plnila všechny funkční požadavky a zároveň působila sofistikovaně díky nadčasovému designu, obraťte svoji pozornost k sérii CUBITO PURE. Koupelnový nábytek a umyvadla CUBITO PURE splní vaše očekávání.

Praktická umyvadla série CUBITO PURE lze umístit na desku, doplnit je skříňkou nebo jen zavěsit na zeď a opatřit chromovaným sifonem. Ať už zvolíte umyvadlo, nebo stále módnější dvojumyvadlo s asymetricky umístěnou baterií, vždy ušetříte prostor. Nejvíce to bude umyvadlům slušet v kombinaci s koupelnovým nábytkem CUBITO PURE, který zahrnuje ucelenou řadu skříněk. Můžete si vybrat skříňku pod umyvadlo v několika rozměrech a provedeních a doplnit ji klasickou střední skříňkou a praktickou vysokou skříňkou. Získáte tak dostatek místa pro všechny koupelnové nezbytnosti. Na první pohled vás zaujme oslnivě bělostná lakovaná barva a ořechové tóny vnitřního prostoru skříněk.

Navzdory maximální jednoduchosti působí koupelnové sestavy CUBITO PURE luxusním dojmem díky kvalitním materiálům a provedení. Se samotnou keramikou hrají v souladu rafinovaně umístěné chromované úchytky a také unikátní použití dekoru ořechového dřeva uvnitř skříněk a zásuvek. Nedělejte kompromisy a vyberte si koupelnu, která vám přinese nadstandardní užitnou i estetickou hodnotu. Pokud příliš nedáte na přílivy a odlivy módních vln a hledáte trvalou hodnotu a nadčasový design, je CUBITO PURE řešením právě pro vás.

Inspirace a tipy