JIKA Moje koupelna – to pravé pro vás!

JIKA Moje koupelna – to pravé pro vás!

Toužíte po krásné, originální koupelně vyladěné do posledních detailů? Podívejte se na nabídku tradiční značky JIKA.

V čem je naše výhoda? Nabízíme doslova kompletní sortiment – koupelnový nábytek, umyvadla, klozety, bidety, vany, vodovodní baterie, sedátka, vanové zástěny, sprchové kouty, speciální produkty, sprchové vaničky, koupelnové doplňky, obklady a dlažby. U nás najdete promyšlené designérské série vhodné jak do velkých prostor, tak do malých koupelen, kde záleží na každém centimetru. Záleží jen na vás a dispozicích vašeho interiéru.

V našich návrhářských studiích a výrobních provozech stále hledáme nové možnosti a inovace, přicházíme s převratnými novinkami v technologiích a systémech, vždy máme na zřeteli komfort, pohodlí, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Sledujeme světové trendy a s tvůrčí invencí na ně reagujeme.

Jaké benefity u nás najdete? Vaši pozornost vzbudí například speciální povrchová úprava keramiky JIKA Perla, která usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost nebo glazovaný vnitřní kruh a odpad klozetů ANTIBAK, který zabraňuje ulpívání nečistot. Stoprocentně si vás získá mechanismus SLOWCLOSE zpomalující sklápění WC sedátka. Pro úsporu vody při splachování jsme vyvinuli DUAL FLUSH, a když mluvíme o dlouhé životnosti, pak k tomu máme pádné důkazy. Náš nábytek je vybaven nejkvalitnějšími dveřními panty testovanými na 20 000 - 30 000 cyklů.

S výrobky JIKA se můžete spolehnout na trvalou kvalitu podpořenou tradicí sahající až k roku 1841. Ve světě koupelen zastupujeme nejvyšší ligu a velmi dobře vnímáme potřeby a přání našich zákazníků. Veškerá naše snaha se ubírá k harmonickému spojení funkčnosti a designu a širokému výběru řešení pro uspokojení všech zákazníků.

S námi si prostě řeknete: „JIKA Moje koupelna“!

Inspirace a tipy