Přímočará geometrie ve vaší koupelně

Přímočará geometrie ve vaší koupelně

Jedním ze současných trendů v designu a vybavení koupelen je přímočará geometrie. Koupelnová série CUBITO reprezentuje trend vysoce funkčních a stylově čistých koupelen.

CUBITO PURE charakterizují jednoduché tvary a jasné linie vyšperkované použitím kvalitních materiálů a dokonalým zpracováním. CUBITO PURE je koncept, který neomrzí, nyní navíc doplněn o novou řadu nábytku a baterií.  Inovovaný nábytek má ještě přímější, jednodušší design a samozřejmě sedí na rozměry CUBITO PURE umyvadel. Skříňky a zásuvky jsou bez úchytů, využívají funkci push to open - otevření  pouhým zatlačením. Čerstvá řada přináší také nová barevná provedení a ještě kvalitnější povrch.

CUBITO-N push to open

Umyvadla CUBITO PURE nejvíce bodují svou jednoduchostí. Obrovským benefitem je pestrost v rozměrech i provedení a keramika CUBITO PURE se tak uplatní ve vzdušných prostorách velkých koupelen stejně jako v omezených prostorách nebo v podkroví. Vybírejte přesně podle svých potřeb a parametrů své koupelny. Asymetrická umyvadla jsou aktuálním trendem při řešení koupelen nejen v atypických místnostech. Umyvadlo CUBITO PURE o šířce 75 cm s odkládací plochou podle požadavků vlevo či vpravo ideálně využije každý centimetr.  Hitem jsou také dvojumyvadla, která skýtají komfort při ranním náporu v koupelně. 

Variabilita koupelnového nábytku CUBITO PURE nabízí téměř neomezené možnosti v kombinování různých typů skříněk a jejich povrchových úprav. Na své si přijdou nejen příznivci čistě bílé elegance. Korpusy v provedení tmavá borovice nebo ve ve světlé variantě dub dodají vaší koupelně šťávu. Oba dekory jsou moderní se strukturou a hloubkou skutečného masivu. Skřínky pod umyvadlo vytvářejí dostatek úložných prostor a nevšední design tak doplňuje ryzí funkčnost. Ta je potvrzena také kvalitními pojezdy s plnovýsuvem a brzdou dovírání.

Podívejte se na nabídku ucelené řady a přesvědčte se sami, jak kreativní možnosti CUBITO PURE nabízí. Vyzkoušejte novinky, například nové skříňky nebo extra tenkou sprchovou hlavu s dešťovým efektem. Vaše koupelna bude s vybavením CUBITO PURE jedinečná, originální a neotřele přitažlivá.

 

Inspirace a tipy