Tigo - Dokonalý komfort v každém detailu

Tigo - Dokonalý komfort v každém detailu

Designové umyvadlo, velkorysé dvojumyvadlo, atypický sprchový kout, tvarovaná vana, prostorné odkládací plochy, dostatek různých skříněk v luxusní povrchové úpravě. Taková může být koupelna vašich snů.

Respektuje cit pro propracování každého detailu, ladí s různými styly interiérů. Koupelnová řada Tigo je pestrá paleta, ze které jako malíř stvoříte mistrovské nadčasové dílo pro početnou rodinu, náročný pár i skromnější prostory.

Moderní umyvadla Tigo s netradičně umístěnou baterií, hluboká pouhých 38,5 cm nabízí Jika v šířkách 65, 80 a 100 cm s různě širokými odkládacími plochami. Interiér podle potřeby dotvoří umyvadlová skříňka nebo nerezový sifon a police v různém barevném provedení, případně praktické nerezové držáky na ručníky.

Série Tigo sází na čistotu a  eleganci. Hladké plochy lakovaných skříněk neruší komplikované úchytky, které jsou u nábytku Tigo rafinovaně umístěny na hraně zásuvek. Dostatek úložného prostoru nabízí nejen vysoká závěsná skříňka, ale také přehledné, plnovýsuvné zásuvky, které jsou vybaveny brzdou s tichým dojezdem. Maximální otevření zásuvky tak usnadňuje přístup i pro věci umístěné v zadní čísti zásuvky. Zásuvky lze doplnit praktickými plechovými organizéry na ukládání nezbytných drobností.

Další komfortní záležitostí série Tigo je vana a sprcha v jednom. Ergonomicky tvarovaná vana Tigo je ve sprchovacím prostoru široká 80 cm, zbytek je o deset centimetrů užší a vejde se tedy pohodlně i do menších prostor. Důležitým detailem je rovné dno v širší části, které je nezbytné pro bezpečný pohyb při sprchování a naopak ergonomicky tvarovaná cást vany pro podporu bederní části páteře. Vanu doplňuje speciální zástěna z bezpečnostního skla, která přesně kopíruje její tvar.

Inspirace a tipy