Senzorové kohoutky, praktická technologie

Senzorové kohoutky, praktická technologie

Vodovodní baterie senzorového typu omezuje spotřebu vody na 6 litrů za minutu. Snímací zóna s režimem vypnutí přívodu vody od 0,25 do necelých 8 vteřin od vzdálení rukou z dosahu senzoru tuto práci spolehlivě odvede.

Maximální hygiena se musí slučovat s praktičností a efektivností, ale také s jednoduchostí a pohodlným používáním pro veřejnost. Inteligentní elektronika s automatickým nastavením podle okolních podmínek, jmenovitě technologie Auto Sensor, umožňuje skvělé hygienické zázemí na často využívaných toaletách, které mohou sloužit až stovkám uživatelů každý den. Technologie reaguje na přítomnost rukou ve snímací zóně až do vzdálenosti 30 cm od senzoru, čímž se okamžitě zapne přívod vody. Naproti tomu se vodní baterie vypne po vypršení nastaveného časového úseku po odtáhnutí rukou (0,25 až 7,75 vteřin). Jako bezpečnostní funkce je dále tok vody konečně vypnut po 5 minutách. K dispozici je nastavení vypnutí vody a také možnost vypnout senzor dálkově. K dispozici jsou dvě možnosti napájení, od 24V DC po 6V baterii (baterie 4 x 1,5V AA) s monitoringem napájení pro variantu s baterií.

Tok vody omezen na 6 litrů za minutu a provzdušňovač je vyroben německou firmou Neoperl. Na výrobek se dále vztahuje 5-letá záruka.

Co se týče lékařských zařízení, byla vybrána řada bezpečnostních opatření, která zabraňují šíření Legionelly.

 

Vlastnosti a výhody