Průlom v hygieně s JIKA perla

Průlom v hygieně s JIKA perla

Správná hygiena je základem dobrého zdraví. JIKA perla a JIKA perla Glass jsou povrchová ošetření pro keramiku a sklo, která zásadně zvyšují čistotu.

Vynikající hygienické podmínky už nejsou jen přáním, ale staly se skutečností. JIKA perla má vodu odpuzující vlastnosti, které zabraňují usazování prachu a vodního kamene na keramickém povrchu. Inspirací pro tyto vlastnosti byla sama příroda. Designéři se inspirovali královnou všech rostlin: růží. Stejně jako na okvětních lístcích růže se voda na povrchu sloučí do malých kapek a rychle sklouzne dolů. Když je k dispozici proud vody, tak stačí jen z času na čas přetřít povrch vašeho umyvadla, toalety nebo bidetu mokrým mopem a JIKA perla opět dodá povrchu čistotu, čímž vám ušetří práci a námahu. Tato speciální povrchová úprava, která se používá u některých JIKA výrobků, se nanáší na vypálenou glazuru keramického výrobku.      

U umyvadel je vhodná jak pro vnější, tak i pro vnitřní povrchy umyvadel. V případě záchodových mís a pisoárů se JIKA perla nanáší jen na vnější povrchy, protože jejích aplikace na vnitřní části by v obou případech způsobovala nižší efektivitu splachování. Dejte pozor na to, aby se nepoužívaly žádné agresivní čistící prostředky na čištění JIKA perla povrchů. Úprava JIKA perla je nabízena pro sanitární keramiku z elegantních série Pure, Mio a Cubito, které vylepšují atmosféru toalet.

 

 

V rámci nové vlny inovací byla tato povrchová úprava rozšířena in na skleněné povrchy. Proto mohou být sprchové kouty z kolekce Pure a modernizované sprchové clony Mio, Cubito a také Tigo opatřeny vlastnostmi JIKA perla Glass, což přináší nejmodernější hygienické charakteristiky. 

 

image005Surface with JIKA perla GLASS treatment.

 

 

 

 

 

Vlastnosti a výhody