Mio rimless - posouváme hranici čistoty toalet

Mio rimless - posouváme hranici čistoty toalet

Dokonalá hygiena ve spojení s moderním designem. Tak by se dala popsat toaleta JIKA Mio rimless, toaleta bez oplachového kruhu.

Její konstrukce je navržena tak, aby byla jedním spláchnutím rovnoměrně opláchnuta celá mísa. Rychle, jednoduše a navíc s ohledem na úsporu vody. Nikde neulpívá špína ani nečistoty. Náročné a zdlouhavé čistění záhybů již není potřeba.

Systém rimless zkrátka usnadňuje a zrychluje péči o toalety s ohledem na zachování nejvyšších hygienických standardů.


Funkčnost a design
Čistění toalety nebylo nikdy snadnější. Již žádné záhyby, pod kterými se často usazují nečistoty a vodní kámen. Jednoduché linie a dostatečně silný jednorázový oplach. To je systém rimless.

Ve spojení s precizním zpracováním české keramiky vzniká unikátní produkt, který se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti.  
Závěsný systém a rozměry 54 x 35 x 36 centimetrů navíc umožňují instalaci prakticky kdekoliv. Samozřejmostí je duální systém splachování ve verzi tří nebo čtyř a půl litru. Toaletu Mio rimless kryje ultra tenké sedátko s poklopem se systémem Slowclose pro zpomalení zavírání bez nepříjemného hluku nebo poškození povrchu keramiky.

 

WC JIKA Mio Rimless je díky jednoduchým liniím a přitom robustnímu tvaru nadčasový, nápaditý a výrazný. Kontrast plného těla klozetu a tenkého sedátka je nádherným designerským detailem.

 

TOP 5 o JIKA Mio Rimless

1) Snadná údržba: splňuje nejpřísnější hygienické požadavky moderní doby.

2) Moderní technologie: rovnoměrné a dostatečně silné opláchnutí celé mísy.

3) Šetří místo: díky rozměrům 54 x 35 x 36 centimetrů jej lze umístit i do menších prostor.

4) Atraktivní design: závěsný systém, žádné záhyby, jednoduché linie.

5) Úspora vody: při splachování umožňuje spláchnutí 4,5/3 l.

 

Vlastnosti a výhody