EcoDisk, úžívejte si vodu bez výčitek

EcoDisk, úžívejte si vodu bez výčitek

Vodní kohoutky JIKA obsahují vysoce kvalitní keramické kartuše se systémy Optim Eco a EcoDisk, které zaručují nejpříjemnější teplotu vody a správnou úroveň spotřeby.

Jako značka s dlouhou tradicí, JIKA nabízí mnoho průkopnických řešení šetřících vodu pro jednotlivé toalety, koupelny, domácnosti i celé společnosti. Není to jen o snižování nákladů, ale i o našem závazku vůči životnímu prostředí. Voda teče z kohoutků, které nejsou jen nad umyvadly, ale také na všech možných sortimentech: vanách, sprchových koutech nebo třeba bidetech. Spotřeba vody v této kategorii závisí zejména na typu použité kartuše vodní baterie: kartuše osazené do baterií JIKA jsou vybaveny omezovačem průtoku se systémem Optim Eco (kromě vodních baterií ze série Cubito). V praxi to znamená, že si uživatel sám zvolí optimální průtok a spotřebu.

Použití je jednoduché: pouhým pootočením kroužku na kartuši lze regulovat teplotu míchané vody a šroubováním vymezovacího šroubku na ovládacím dříku kartuše regulujeme průtok vody. Speciální kartuše EcoDisk, kterou jsou vybaveny baterie Lyra plus, dokážou snížit spotřebu vody až o polovinu!

Úspory se dosáhne také provzdušňovači, které provzdušní proud vody, takže jí teče méně a přitom to uživatel nepocítí, naopak má příjemný pocit luxusního množství vody. Podobně je to u sprchových hlavic, kde jsou přidané trysky, které uspoří spotřebu vody až o třetinu

Vlastnosti a výhody