Záchody, které předčí vaše očekávání

Záchody, které předčí vaše očekávání

Tato nabídka dělá toalety nečekaně atraktivní. Příchod nových technologií obnovil zájem designérů o okrajové záležitosti a stal se plnohodnotnou prací.

Současná nabídka WC a bidetů dělá toalety nečekaně atraktivní. Dnes už můžete žádat více než jen běžnou toaletu s hygienickou funkcí. WC je nedílnou součástí dobře vybavené koupelny nebo oddělené toalety. Správná volba se vyznačuje elegancí, vysokou kvalitou designu a technologiemi, které zprostředkují uživatelům ten nejlepší zážitek.

Vaše toaleta už nebude obyčejná, když se rozhodnete pro jedno z WC od firmy JIKA. Můžete se rozhodnout pro nástěnné nebo stojící toalety. Série Cubito Pure nabízí přesné linie a styl. Elegantní design toalety a nové úzké prkýnka se perfektně doplňují a dohromady tvoří harmonický celek. Série Cubito Pure má nejmodernější vzhled a po právu zaujímá první místo na současném trhu. Tyto výrobky jsou lehké a jedinečné v tom, že jejich vrchní kryt se nepřekrývá se sedací částí. Toalety a sedátka Deep by JIKA nabízejí ty samé výhody v jiném designu.

Toalety JIKA jsou k dispozici s důmyslným bezpečnostním mechanismem Slowclose, který zpomaluje pád prkýnka na toaletní mísu. Stačí kryt jemně posunout, a ten se již sám pomalu spustí na toaletní mísu. Ocelové rukojeti Keyless se dají snadno rozebrat. Stačí jen jednou zatáhnout a sedátko se dá lehce odebrat, což usnadňuje čištění.

Používání technologie Dual Flush zaručuje nejúspornější využití vody při splachování. Pro perfektní spláchnutí potřebujete jen 3 nebo 4,5 litry vody. Vzhledem k tomu, že normální spláchnutí odčerpá až 8 litrů vody, se jedná o značnou úsporu.
 

Vlastnosti a výhody