Školení pro profesionály

Bližší informace o školení a kontakt

Věříme, že základem pro kvalitní realizaci koupelny je dobrý návrh a odborné poradenství zákazníkovi. Velmi důležitým faktorem úspěchu naší společnosti je úzká spolupráce s montážními firmami, instalatéry, projektanty a architekty a snadná dostupnost informací ze strany nás – výrobce. Stálý kontakt s lidmi, kteří denně řeší nové výzvy při kontaktu s koncovým zákazníkem či v oblasti technických instalací nebo návrhů, nám dává potřebnou zpětnou vazbu a zároveň poskytuje impulsy pro vývoj našeho portfolia produktů. My, v Laufen CZ s.r.o., si velmi vážíme tohoto partnerství a chceme, aby bylo prospěšné pro obě strany.

Pořádáme proto školení pro profesionály (instalatéry, obchodní partnery, projektanty atd.), ve svém Centru vzdělávání a informací Laufen CZ s.r.o., přímo ve výrobním závodě ve Znojmě, kterým každý rok projdou stovky odborníků. Centrum nabízí tréninkové moduly svým obsahem přizpůsobené různým skupinám (s důrazem jak na technické informace, tak na prodejní výhody, užitnou hodnotu produktů atd.).

Průvodce tréninkovými aktivitami (pdf)

Školení pro profesionály (projektanty, obchodní partnery atp.) připravujeme na míru na základě Vašich individuálních potřeb a zadání. Oblasti a možná témata naleznete v dokumentu Průvodce tréninkovými aktivitami Laufen CZ s.r.o. V případě poptávky či jakýchkoli otázek proto kontaktujte, prosím, přímo vedoucího centra produktového vzdělávání – Libor Žák tel.: 606 637 788.

Přihláška na školení ZNOJMO

Přihláška na školení BECHYNĚ 

Školení instalatérů

Jako instalatéři můžete využít našich odborných zkušeností pro práci s výrobky z portfolia společnosti Laufen CZ s.r.o. (JIKA / LAUFEN / ROCA). Školení zahrnuje teoretickou část, i prohlídku výrobního závodu s ukázkou nejmodernějších výrobních technologií. V případě školení pro instalatéry obsahuje samozřejmě také praktické ukázky montáže. Absolventi získají na závěr školení certifikát způsobilosti pro montáž těchto výrobků. Laufen CZ s.r.o. bude navíc na webových stránkách www.jika.cz doporučovat kontakty na tyto certifikované absolventy kurzů všem potenciálním zákazníkům. O volných termínech se můžete informovat v sekci Přihláška na školení ZNOJMO nebo BECHYNĚ nebo nás kontaktovat telefonicky – Petr Povolný, technik produktového školení, tel: 730 541 692.

V programu školení naleznete, mimo jiné i tato témata:

• katalogy a ceníky
• řešení reklamací - související zákony a normy
• instalace keramických produktů (umyvadla, urinály, klozety, bidety atp.)
• nastavení a výměna ventilů, sedátek
• přehled produktů

Součástí kurzů je krom teoretické části také praktická ukázka montáže a prohlídka vzorkoven produktů JIKA / LAUFEN / ROCA. Dále návštěva znojemského závodu Laufen CZ s.r.o. kde Vám představíme proces výroby sanitární keramiky, montovnu vodovodních baterií a koupelnového nábytku. Chybět nebude společenský program včetně večerního setkání u dobrého vína v atmosféře historických vinných sklepů. Doprava je individuální na vlastní náklady. Tento dvoudenní program je zdarma včetně ubytování a stravy.

Centrum produktového vzdělávání / Školící centrum
E-mail: product.training@cz.laufen.com
Tel: +420 515 204 336
Mobil: +420 606 637 788

Servis