[ ↓ k navigaci ↓ ]

Koupelna ve spojení s přírodou

OLYMP DEEPSérie Deep by Jika sází na snoubení odstínu dřeva svěžího jasanu nebo zlatého dubu se zářivou bílou barvou. Výrazné zaoblení umyvadlové skříňky, elegantní klozety a stylové baterie tvoří dohromady dokonale vyvážený celek. Sladěné obklady a dlažby pak dodají koupelně nádech dokonalého místa pro tělesnou i duševní očistu. Na fotografiích vidíte použití obkladu FLY Beige a dlažby RENO Sapeli

 

 

 
OLYMP DEEP umyvadlo

Série Deep by Jika nabízí celou řadu výhod funkčního  koupelnového nábytku. Plně výsuvná umyvadlová skříňka má praktické vnitřní uspořádání rozdělené na dvě části pro větší přehled a pořádek. Zrcadlové skříňky jsou zase vybaveny vnitřními poličkami, které je možné doplnit zásuvkou a vypínačem. Vysoké skříňky poslouží jako úložiště čistých ručníků a dalších nezbytných drobností, které je dobré mít v koupelně po ruce. Uživatele určitě potěší nejkvalitnější dveřní panty testované na 30 000 cyklů a pojezdy zásuvek vybavené brzdou a dojezdem. 

  

OLYMP DEEP klozet a bidet

Dokonalým zástupcem této série je určitě umyvadlo. V koupelně se vyjímá nejen v kombinaci s nábytkem stejné řady, ale sluší mu i varianta se sifonem, krytem na sifon nebo sloupem. Jeho oblé tvary dokonale korespondují s novými toaletami a bidety.  V této sérii nechybí ani masivní umyvadlové baterie ve vyšším a nízkém provedení. Série také nabízí vanové a sprchové termostatické baterie s možností rychlého nastavení požadované teploty vody a schopností zablokovat vývod horké vody z baterie dokonale zabraňují opaření horkou vodou. Jsou tedy bezpečné i pro nejmenší uživatele koupelny.

 

 

Nové klozety Deep by Jika jsou k dispozici stojící, závěsné nebo jako kombinované. Každého jistě potěší moderní tvary, do detailu dotažené sladění jednotlivých prvků, ale především minimální spotřeba vody. Vystačí jim pouhé 3 litry vody na malý a jen 4,5 litru na velký oplach.

 

« zpět


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]