Designový nábytek do každé koupelny
Inspirace a tipyDesignový nábytek do každé koupelny
Koupelnový nábytek není jen funkčním kouskem, ale může být také designovým prvkem, který napomáhá k vytvoření uceleného harmonického prostoru.
Jaké novinky nabízí vodovodní baterie JIKA?
Inspirace a tipyJaké novinky nabízí vodovodní baterie JIKA?
Při výběru vodovodní baterie vstupuje do popředí hledisko šetrnosti a udržitelnosti.
Praktické tipy, jak ušetřit na spotřebě vody
Inspirace a tipyPraktické tipy, jak ušetřit na spotřebě vody
Téma úspory vody je stále aktuálnější a pozornost mu věnuje čím dál více z nás, ať už je důvodem ohleduplnost k přírodě, udržitelný životní styl nebo také šetrnost k domácímu rozpočtu.
Trendy, které vládnou koupelnám
Inspirace a tipyTrendy, které vládnou koupelnám
Jaké trendy ve světě koupelen můžeme pozorovat, jaké přetrvávají a jaké nově přináší rok 2023? Pět tipů připravila česká značka koupelnového vybavení JIKA.
Tipy pro změny v malé i velké koupelně
Inspirace a tipyTipy pro změny v malé i velké koupelně
Koupelna patří k místnostem, které se rekonstruují nejčastěji. Přinášíme vám několik tipů na malé i velké změny, díky kterým dostane vaše koupelna nový vzhled.
Podomítkový modul se snadným přístupem a dlouhodobou životností
Inspirace a tipyPodomítkový modul se snadným přístupem a dlouhodobou životností
Podomítkové moduly se staly již běžnou součástí koupelen a poskytují nám možnost montáže všech základních typů zařizovacích předmětů.
Koupelna ve dřevě - nádech přírody i elegance
Inspirace a tipyKoupelna ve dřevě – nádech přírody i elegance
Abyste se v koupelně cítili příjemně, je její vzhled stejně důležitý jako praktičnost. Na poli designu se už dlouhou dobu těší velké oblibě dekor dřeva. Do koupelny vnese pocit tepla a zároveň ladí s téměř jakýmkoliv stylem.
Jak vyzrát na malou koupelnu bez kompromisů?
Inspirace a tipyJak vyzrát na malou koupelnu bez kompromisů?
Díky chytrým řešením i optickým trikům už není nutné dělat kompromisy a vybírat méně zajímavá nebo efektivní řešení. Poradíme vám několik triků, jak i z malé koupelny vytvořit perfektní oázu pro relaxaci.
Vana pro odpočinek po celém dni
Inspirace a tipyVana pro odpočinek po celém dni
Relaxační koupel po celém dni je tím pravým lékem na stres, shon nebo unavené tělo po sportu a jiné fyzické námaze. Přináší totiž příjemný nerušený okamžik pro odpočinek a zároveň při ní dochází k uvolnění mysli i těla. Abyste si ji ale mohli naplno vychutnat, je důležitá volba správné vany....
Rekonstrukce koupelny z 30. let 20. století
Inspirace a tipyRekonstrukce koupelny z 30. let 20. století
Jak zrekonstruovat stávající koupelnu? Máme pro vás několik tipů a praktickou ukázku. Výherkyni, která se zúčastnila soutěže značky Jika o novou koupelnu v hodnotě 50 tisíc korun, jsme zrekonstruovali koupelnu v moderním a jednoduchém stylu.