Nové kolekce baterií
Inspirace a tipyNové kolekce baterií
Rozšířili jsme nabídku našich vodovodních baterií, nový design, nové produkty.
Baterie a sprchové příslušenství
Inspirace a tipySprchové baterie a příslušenství
Detail, který vaši koupelnu dotáhne k dokonalosti. Máme pro vás několik tipů, na co se při výběru zaměřit a na co nezapomenout.
Rimless toaleta zajistí dokonalou čistotu a snadnou údržbu
Inspirace a tipyRimless toaleta zajistí dokonalou čistotu a snadnou údržbu
Moderní klozety v současné době nabízejí technologii splachování rimless. To znamená, že toaletní mísa nemá klasický oplachový kruh. Jedná se o poměrně velkou změnu a revoluční krok. Není divu. Klozety s touto technologií totiž poskytují vysoký hygienický standard.
Wc s technologií rimless v sérii Lyra Plus
Inspirace a tipyWc s technologií rimless v sérii Lyra Plus
Kolekce Lyra Plus rozšiřuje svoji nabídku o další produkt s moderní technologií. Vedle závěsného klozetu bez oplachového kruhu nabízí v této variantě nyní nově také kombinační klozet.
Vyberte umyvadlo na míru vašim potřebám
Inspirace a tipyVyberte umyvadlo na míru vašim potřebám
Přinášíme rady a tipy, na co se při výběru umyvadla zaměřit, aby dodalo vaší koupelně jedinečný vzhled a současně vyhovovalo potřebám všech členů vaší rodiny.
relax
Inspirace a tipy3 tipy, jak v koupelně vytvořit příjemné relaxační prostředí
Koupelna by měla být příjemným relaxačním místem, kde si odpočineme a můžeme ze sebe smýt starosti a stres všedních dní. Jak docílit toho, aby taková byla i vaše koupelna? Česká značka Jika pro vás připravila tři užitečné tipy.
koupelnový nábytek, nábytek, materiál nábytku
Inspirace a tipyKoupelnový nábytek : praktický pomocník i designový prvek
Pokud právě zařizujete novou koupelnu, je důležité myslet na dostatek úložného prostoru a jemné elegantní linie, které prostoru dodají útulný vzhled. Na příjemný minimalistický styl sází česká značka koupelnového vybavení Jika.
vodovodní baterie, jak vybrat baterii, jika baterie, uspora vody
Inspirace a tipyBaterie nejen jako designový prvek
Při výběru baterií je dobré zaměřit se také na technologie, které šetří vodu, a materiály a provedení, které zaručují dlouhodobou životnost. Jak tedy baterii vybrat?
Řešení pro malé koupelny v panelovém domě
Inspirace a tipyŘešení pro malé koupelny v panelovém domě
Malá paneláková koupelna, ale přesto pohodlná! Aneb jak zařídit, aby v ní bylo dost prostoru pro pračku, vanu, velké umyvadlo, sprchový kout a další koupelnové zařízení.
Jak vybrat toaletu
Inspirace a tipyNení toaleta jako toaleta. Vyberte tu správnou
Klozet už není jen hygienickou nutností, ale také designovým prvkem. Na trhu tak najdete stále více záchodů v různých stylech, ale také s různými technologiemi a funkcemi.