Tipy pro změny v malé i velké koupelně
Inspirace a tipyTypy pro změny v malé i velké koupelně
Koupelna patří k místnostem, které se rekonstruují nejčastěji. Přinášíme vám několik tipů na malé i velké změny, díky kterým dostane vaše koupelna nový vzhled.
Podomítkový modul se snadným přístupem a dlouhodobou životností
Inspirace a tipyPodomítkový modul se snadným přístupem a dlouhodobou životností
Podomítkové moduly se staly již běžnou součástí koupelen a poskytují nám možnost montáže všech základních typů zařizovacích předmětů.
Koupelna ve dřevě - nádech přírody i elegance
Inspirace a tipyKoupelna ve dřevě – nádech přírody i elegance
Abyste se v koupelně cítili příjemně, je její vzhled stejně důležitý jako praktičnost. Na poli designu se už dlouhou dobu těší velké oblibě dekor dřeva. Do koupelny vnese pocit tepla a zároveň ladí s téměř jakýmkoliv stylem.
Jak vyzrát na malou koupelnu bez kompromisů?
Inspirace a tipyJak vyzrát na malou koupelnu bez kompromisů?
Díky chytrým řešením i optickým trikům už není nutné dělat kompromisy a vybírat méně zajímavá nebo efektivní řešení. Poradíme vám několik triků, jak i z malé koupelny vytvořit perfektní oázu pro relaxaci.
Vana pro odpočinek po celém dni
Inspirace a tipyVana pro odpočinek po celém dni
Relaxační koupel po celém dni je tím pravým lékem na stres, shon nebo unavené tělo po sportu a jiné fyzické námaze. Přináší totiž příjemný nerušený okamžik pro odpočinek a zároveň při ní dochází k uvolnění mysli i těla. Abyste si ji ale mohli naplno vychutnat, je důležitá volba správné vany....
Rekonstrukce koupelny z 30. let 20. století
Inspirace a tipyRekonstrukce koupelny z 30. let 20. století
Jak zrekonstruovat stávající koupelnu? Máme pro vás několik tipů a praktickou ukázku. Výherkyni, která se zúčastnila soutěže značky Jika o novou koupelnu v hodnotě 50 tisíc korun, jsme zrekonstruovali koupelnu v moderním a jednoduchém stylu.
Rekonstrukce koupelny v rukou značky Jika
Inspirace a tipyRekonstrukce koupelny v rukou značky Jika
Pro výherkyni naší soutěže jsme zrekonstruovali koupelnu s rozpočtem 50 tisíc korun a z tmavých prostor vytvořili prosvětlené místo, ve kterém kraluje jednoduchost a nadčasovost série Cubito Pure.
Vybíráme sprchový kout
Inspirace a tipyVybíráme sprchový kout
Nezáleží na tom, kolik času v koupelně trávíte, vždy by vám tam mělo být příjemně, abyste se mohli uvolnit a zrelaxovat.
S bílou barvou v koupelně neuděláte chybu
Inspirace a tipyS bílou barvou v koupelně neuděláte chybu
Jak na to, aby se koupelna stala příjemným místem klidu, kde rádi začínáme i končíme den? Jedním z důležitých aspektů jsou barvy, které mohou ovlivnit to, jak se v místnosti cítíme. Nestárnoucí stálicí v koupelnovém interiéru je bílá. Jak ji kombinovat?
Vybíráte koupelnový nábytek – jak na to?
Inspirace a tipyVybíráte koupelnový nábytek – jak na to?
Lámete si hlavu nad tím, jaký koupelnový nábytek pořídit? Máme pro vás instruktážní video plné rad a tipů, které vám pomůžou nejen při výběru, ale i jeho údržbě.