[ ↓ k navigaci ↓ ]

Stylová geometrie ve vaší koupelně

CUBITOJedním ze současných trendů v designu a vybavení koupelen je přímočará geometrie. Řada koupelnového nábytku a umyvadel CUBITO reprezentuje trend vysoce funkčních a stylově čistých koupelen.

Jednoduché tvary a jasné linie vyšperkované použitím kvalitních materiálů a dokonalým zpracováním. Kontrast strohé geometrie a něžně romantického prvku vytváří kouzelný efekt, který zaujme na první i každý další pohled. CUBITO je koncept, který neomrzí.


CUBITO2Umyvadla CUBITO nejvíce bodují svou jednoduchostí. Obrovským benefitem je pestrost v rozměrech i provedení a keramika CUBITO se tak uplatní ve vzdušných prostorách velkých koupelen i v omezených metrech malých nebo podkrovních koupelen. Vybírejte přesně podle svých potřeb a parametrů své koupelny. V nabídce najdete velké umyvadlo s odkládacími plochami i šikovné umývátko pro místa, kde centimetry hrají roli. Umyvadla si můžete objednat se speciální povrchovou úpravou JIKA perla, díky níž je údržba keramiky nesrovnatelně snazší a vyžaduje minimální množství čisticích prostředků.

 
CUBITO3Variabilita koupelnového nábytku CUBITO nabízí téměř neomezené možnosti v kombinování různých typů skříněk a jejich povrchových úprav. Na své si přijdou nejen příznivci čistě bílé elegance, i když sněhobílé provedení samozřejmě v nabídce nechybí. Korpusy v tmavém provedení wenge nebo se světlým skořicovým povrchem fino dodají vaší koupelně šťávu. U některých typů skříněk můžete volit skleněná dvířka. Skříňka pod umyvadlo i střední nebo vysoká skříňka s policemi a košem na prádlo vytvářejí dostatek úložných prostor a nevšední design tak doplňuje ryzí funkčnost. Podívejte se na nabídku koupelnového nábytku a přesvědčte se sami, jak kreativní možnosti CUBITO nabízí. Vaše koupelna bude s nábytkem CUBITO jedinečná, originální a neotřele přitažlivá.

« zpět


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]