[ ↓ k navigaci ↓ ]

Edita Tučková

DSC07688 DSC07689 plánek
Tuc¦îkova¦ü 1 Tuc¦îkova¦ü 2 Tuc¦îkova¦ü 3 Tuc¦îkova¦ü 4 Tuc¦îkova¦ü 5 Tuc¦îkova¦ü plA Tuc¦îkova¦ü plB

Co chci změnit a proč

Jedná se o koupelnu mých rodičů. Kdysi luxusní černé skleněné dlaždičky jsou dnes již značně zničené tvrdou vodou. Koupelna je smutná a ponurá, nikdy se mi nelíbila. Nad vanou visel bojler, zůstalo po něm místo, které se vyplnilo úplně jinými dlaždičkami. Tedy výměny obkladů by bylo třeba nejvíce. Dále bych vyměnila, vzhledem k věku rodičů vanu za sprchový kout. Ostatní úpravy by byly nevelké, aby zůstaly zachovány přípojky vody. Do plánku s rozměry jsem dokreslila návrh změny. Obklad navrhuji bílý popř. krémový - jednoduchý.

Co mě nejvíc štve

Nejvíce mi vadí černé dlaždičky a nevhodnými čistícími prostředky velmi poškozený povrch vany.

Vybráno k proměně

Vaše koupelna vypadá opravdu dost ponuře. Poničené dlaždičky nejsou na fotografiích moc vidět a černá může být elegantní i nyní. Chtělo by to však zásadně změnit design celé koupelny a vymyslet kvalitní osvětlení. Vím ale, že chcete barevnou změnu a nechcete přitom dělat žádné velké úpravy kvůli instalacím. Ale pokud budete odstraňovat všechny obklady a vanu, pak by, myslím, stálo za to, vybourat i stávající vnitřní příčku a změnit pozici umyvadla. Můžete si pak dovolit poměrně široký sprchový kout a velké umyvadlo. Na další stěně vedle okna můžete mít úložné skříňky. Pračku jsem Vám zabudoval do velké skříně, kde můžete ukrýt kromě jiného i koš na špinavé prádlo. A stále Vám zůstává dostatek místa uprostřed místnosti, tuším, na nějaký posilovací stroj. Připravil jsem pro Vás dvě půdorysné varianty s různým typem výrobků ze setu Lyra a Mio. Tu druhou (B) jsem rozpracoval do základních prostorových ilustrací.

MICHAL JANKŮ, designér

Komentáře

  • Edita Tučková 09:32 21.07.2011 +

    Poděkování

    Dobrý den. Velmi děkuji za Váš návrh. Nemůžu té změně uvěřit. Takhle bych si to nikdy nedokázala představit. Jen prohlížení návrhu je zážitek. Oceňuji mnoho úložného prostoru, který tam momentálně není. Ohromuje mě ta bílá barva, plno světla, vyniká prostor. Moc se mi návrh líbí. Rodičům jsem o soutěži ještě neřekla, počkám až do vyhlášení vítěze. Ještě jednou děkuji. Přeji Vám ještě mnoho dalších spokojených klientů. S pozdravem Edita Tučková


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]