Inspirace a tipy

Černá v koupelně jako trend

Trendy v koupelnovém designu se neustále vyvíjejí a téměř každý rok přinese něco nového.

Dlouhodobým trendem, kterého si nejde v poslední době nevšimnout a který mezi ostatními dominuje, jsou černé prvky v podobě doplňků, baterií, sprchového příslušenství nebo třeba splachovacích tlačítek lze totiž snadno kombinovat se širokým spektrem vybavení, barev i materiálů, a navíc vhodně doplní jak koupelny v moderním stylu, tak ty tradiční. Skrze drobné detaily lze koupelnu velmi jednoduše ozvláštnit, dodat celému interiéru výjimečný nádech a vytvořit designový, ale současně absolutně harmonický prostor bez rušivých elementů.

 

V případě drobného koupelnového vybavení v černé barvě se nemusíte bát ani jeho použití v malých prostorách.


ZMĚNA I BEZ REKONSTRUKCE

Pokud toužíte po změně a nechcete ani nepotřebujete provádět celkovou rekonstrukci, mohou být právě doplňky nebo baterie cestou, jak koupelně dodat nový svěží vzhled, a to bez nákladné investice.

TIPY ZNAČKY JIKA

Háčky na ručníky, mýdlenky, dávkovače mýdla, držáky na kartáčky a další doplňky Mio Style v černé barvě od značky JIKA působí elegantním dojem, který ještě umocňuje jejich sametově hebký matný povrch.

Vedle designu je navíc jejich benefitem také kvalitní provedení – všechny doplňky jsou vysoce odolné proti poškrábání. V nabídce značky JIKA navíc najdete vše, co si můžete přát – od závěsných tyčí na ručníky, po držáky toaletního papíru.

Baterie Mio Style nadchnou nejen svým provedením v černé barvě, ale také kvalitou a svými funkcemi. Umyvadlové a dřezové baterie disponují funkcí Cold Start, která pomáhá šetřit vodu a energie. K úspoře pak přispívají také kvalitní kartuše a perlátory s omezovačem průtoku vody. Značka JIKA přišla s kompletním sortimentem baterií, takže nechybí ani sprchové, vanové nebo bidetové baterie, k dispozici je také kompletní sprchové příslušenství v černé barvě. Aby byla koupelna opravdu kompletně sladěná, myslela značka i na takové detaily, jako je umyvadlová výpusť v černé barvě nebo sifon.

Pokud nechcete zůstávat pouze u doplňků a elegantní černá vás okouzlila natolik, že byste ji rádi využili více, můžete sáhnout po tmavém nábytku. Značka JIKA v letošním roce uvedla novinku, umyvadlovou skříňku s umyvadlem Pure v nadčasovém designu, která se stane dominantou koupelny. Díky praktickému řešení navíc poskytne dostatek prostor pro uložení všech potřebných věcí, které by mohly působit rušivě.

Doplňky JIKA, baterie i další sortimenty české značky si můžete prohlédnout v showroomu LAUFEN space Prague v blízkosti náměstí I. P. Pavlova.