[ ↓ k navigaci ↓ ]

Šárka Matějková

koupelna1 koupelna2 predsin_21
Matějovská 1 Matějovská 2 Matějovská 2b Matějovská 3 Matějovská 4 Matejovska plA Matejovska plB

Co chci změnit a proč

Vždycky jsem si přála krásnou, moderní koupelnu. Pamatuji si na dětství, kdy ve starém bytě veškerý koupací servis zajišťovala stará vana, do které se voda musela ohřívat. V současné koupelně jsme vedli vodní bitvy se synem a čekali, až nás konečně dospívající dcera pustí k zrcadlu. Ale teď už dost, koupelna dosloužila, je čas na změnu. Výběr zařízení je obrovský, dlaždičky nádherné, doplňky skvělé a baterie dokonalé. Chtěla bych změnit snad všechno! Pak už jen relaxovat, dát si sklenku vína a říci si Jika -moje nová koupelna.

Co mě nejvíc štve

Štvavé patero : 1)vana 2)umyvadlo 3)baterie 4)dlažba 5)manžel (který nechce moc pomoci)

Vybráno k proměně

Je to opravdu malá koupelna. Boj o každý centimetr, nicméně pokud tam dám např. akrylátovou vanu Lyra o rozměru 150x70 cm, pak by se mi tam vešel i úzký typ pračky (půdorys verze A). Jestliže ji máte už instalovanou jinde, tím lépe, koupelna tak jenom získá na čistotě prostoru (půdorys varianta B). Neuvažujete-li o výměně vany za sprchový kout, pak jiné varianty uspořádání lze najít jen obtížně. Spíše jde o optimální výběr tvaru vany a koupelnového setu. Připravil jsem pro Vás v perspektivních ilustracích dvě verze. Jednu s umyvadlem Olymp, druhou s umyvadlem a koupelnovým nábytkem Lyra. Jak vidíte, Vaše „štvavé patero“ lze s našimi výrobky téměř zcela eliminovat. Vanu se sprchovou zástěnou, umyvadlo s nábytkem i baterie si lze v různém provedení vybrat k plné spokojenosti. Dlažbu a obklady musíte vyladit s jinou značkou. Nepomáhajícího manžela už ale vyladit nedokážeme, možná až mu ukážete budoucí koupelnu na našich obrázcích. A dceři zařiďte kosmetický koutek se zrcadlem třeba v jejím pokoji, ať si novou koupelnu dosyta užijete všichni.

MICHAL JANKŮ, designér

Komentáře

  • Šárka Matějková 20:18 31.07.2011 +

    Poděkování

    Dobrý den,děkuji za obě navržené varianty,dala bych asi přednost variantě B.Jsem moc ráda, že ,,štvavé patero\" lze s vašimi výrobky změnit na ,,spokojené patero\" (totiž i manžel byl z vašich návrhů nadšen).Šárka Matějková


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]