[ ↓ k navigaci ↓ ]

Zuzana Repiská

kupelna kupelna1 kupelna2
Repinska¦ü 1 Repinska¦ü 2 Repinska¦ü 3 Repinska¦ü 4 Repinska¦ü 5 Repiská 1b Repiská 2b Repiská 3b Repiská 4b
Repiská 5b Repiská plD2 xRepinská plA xRepinska¦ü plB xRepinska¦ü plC xRepinska¦ü plD

Co chci změnit a proč

Velmi rada by som vymenila našu vanu za novú , kedže je ešte v pôvodnom stave po našich starých rodičoch a je velmi nepohodlna . Taktiež by som chcela opticky zvečšiť kupelnu nakolko sme dosť preplnený a všetko ako je napr. pračka či skrinky na kozmetiku či čistiace prostriedky potrebujeme .

Co mě nejvíc štve

Najviac ma štve preplnenosť kúpelne, stará vana , nedostatok miesta ( kozmetika, čist. prostriedky, prádlo)a malé zrkado v ktorom majú i naši chlapy problém z holením. Kúpelna je v pôvodnom stave len dlažba je nová.

Vybráno k proměně

Ve Vašem příspěvku do soutěže oceňuji Vaši vizi budoucí koupelny. Moc pěkná ilustrace, bohužel Vaše představy jsou o něco větší než lze do této místnosti vměstnat. Připravil jsem pro Vás 4 varianty půdorysného uspořádání interiéru s našimi výrobky. Tak nádhernou vanu, jakou máte ve své kresbě bohužel v sortimentu nemáme, zatím. Nejbližší by tomu byla asymetrická vana Mio (varianta A), ale domnívám se, že lépe by využila prostor obdélníková verze (varianta B se setem Mio nebo varianta C se setem Cubito). Možná by však bylo praktičtější to proházet ještě trochu jinak, a tak Vám předkládám do úvahy ještě variantu D, kterou jsem rozpracoval i do prostorových vizualizací. Koupelně by určitě prospělo větší okno, ale to už je větší zásah do stavby, který lze bohužel málokdy z různých důvodů realizovat.

MICHAL JANKŮ, designér

Komentáře

  • Michal Janků 14:10 02.08.2011 +

    Blahopřejeme!

    Blahopřeji, paní Repiská, stala jste se vítězem červnového kola naší soutěže! \r\nJe to opravdu velmi těžké určit jednoho, konečného finalistu z tak velkého počtu zúčastněných. Je vás pro mne překvapivě mnoho, kteří evidentně potřebují pomoct s koupelnou. Váš příspěvek do soutěže mne zaujal především kresbou, ve které jsou nejen rozměry současné místnosti, ale kde se odráží i Vaše představy a touhy, jak by měla koupelna vypadat. Inspirující jsou i Vaše kresebné vize vybaveni, konkrétně vana má zajímavé designérské nápady. Ale jak už to tak bývá, přání je jedna věc, ale realita musí být přeci jenom trochu skromnější. To se týká zejména velikosti prostoru. Tak velkou umyvadlovou sestavu s prádelním košem a rohovou vanu jsem Vám tam opravdu nedokázal vyskládat, respektive by se to možná podařilo, ale už by nezbylo místo pro Vás nebo jiné členy domácnosti. Oproti Vašemu návrhu jsem Vám tam dal místo kombi klozetu závěsnou verzi WC se zabudovanou nádržkou ve zdi. Je to určitě elegantnější, praktičtější a může to uspořit i pár centimetrů. Pravděpodobně vám současná modrá barva obkladů na stěnách nevadí, když jste ji přenesla i do Vaší kresby. Zvolil jsem ve výsledných ilustracích jen trochu jiný odstín, velikost formátu i způsob kladení. Myslím, že k nábytkové sestavě Cubito v dekoru fino vytváří zajímavý kontrast. Můžete si však pochopitelně vybrat i náš jiný koupelnový set, např. Mio, Olymp nebo Lyra. \r\nPřeji mnoho krásných chvil ve Vaší nové koupelně!


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]