[ ↓ k navigaci ↓ ]

Martin Polach

IMG_9237 IMG_9238 IMG_9240 IMG_9241 IMG_9242 IMG_9243 IMG_9244 IMG_9245 IMG_9248
IMG_9249 IMG_9250 IMG_9251
Polach 0a Polach 0b Polach 1 Polach 2 Polach 3 Polach 4 xx xx2

Co chci změnit a proč

Chceme kompletní rekonstrukci koupelny i wc. Při pořízení našeho nového (60 let starého) bytu jsme se finančně vyčerpali, proto si musíme veškeré změny dobře promýšlet, plánovat a vlastnoručně realizovat. A právě z tohoto důvodu hledáme jakékoliv zajímavé návrhy a řešení pro mini koupelny, nicméně ani vy nemáte takhle malou koupelnu ve tvaru písmene L zařazenu mezi vaše přeměny. Proto si myslíme, že proměna naši koupelny může být inspirací pro ostatní.

Co mě nejvíc štve

mikro koupelna = mega problém

Vybráno k proměně

Koupelnu ve tvaru L jsem zde v naší soutěži opravdu asi ještě nezpracovával. Máte to tam skutečně hodně těsné. Nemáte možnost se někam rozšířit? Je celé velké komínové těleso využívané? Nedalo by se přeci jen někde něco vybourat? Nicméně zkusil jsem s daným prostorem něco vymyslet. Máte tam velmi mnoho dveří na tak malém prostoru. Spojil jsem Vám tedy toaletu s koupelnou do jedné místnosti a WC jsem oddělil neprůhlednou prosklenou zašupovací stěnou (něco jako do sprchového koutu). Pak by asi nevadilo, kdyby se karma přesunula na stěnu nad zabudovanou WC nádržku do prostoru toalety (půdorysná varianta 2). Do koupelny se Vám pak vejde umyvadlo 70 cm i s postranními skříňkami (zde jsou to ze setu Lyra). Pokud se ve vaně sprchujete, můžete si ji vybavit jednodílnou nebo dvoudílnou zástěnou.

MICHAL JANKŮ, designér

Komentáře

  • Martin Polach 23:54 19.09.2011 +

    Poděkování za výběr k proměně

    Dobrý den pane Janků,\r\n\r\nvelice si vážíme výběru naši koupelny. Váš návrh je velmi pěkný a účelný zároveň. Natěsno nemáme jen v koupelně, ale i v rozpočtu určeném na rekonstrukci. Rozšířit prostor koupelny bohužel nelze, protože jsme limitováni konstrukčním řešením domu. Nejvíce se nám zamlouvá varianta s přesunutím karmy nad WC. S nápadem zasouvacích dveří jste nám tak trochu nasadil brouka do hlavy. Napadá nás totiž, že již vstupní dveře do koupelny mohou být zasunovací a tento nápad můžeme obdobně zopakovat i u dveří do kuchyně a tímto fíglem sjednotíme celou levou stranu vstupní chodby.\r\n\r\nS přáním příjemného dne\r\n\r\nMartin Polach


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]