[ ↓ k navigaci ↓ ]

Martina Bezlojová

koupelna Snímek 006 wc
Bezlojova¦ü 0 Bezlojova¦ü 1 Bezlojova¦ü 2 Bezlojova¦ü 3 Bezlojova¦ü 4 xx

Co chci změnit a proč

Vážený pane Janků, za měsíc se stěhujeme do tohoto panelového bytu a první věc, kterou máme v plánu udělat, je rekonstrukce koupelny s toaletou. Zbouráme umakartové jádro a koupelnu zvětšíme změnou dispozice kuchyně. Poté probouráme zeď z kuchyně do obývacího pokoje a dáme tam dveře. Chtěli bychom toaletu samostatně, asymetrickou vanu pro dva 180 cm vysoké človíčky. Zrcadlovou vestavěnou skříň, ve které by byla schovaná pračka a všechny nevzhledné čistící prostředky. Přikládám i svoji představu a budu ráda, když mi odborně poradíte, jak uspořádat tuto koupelnu. Předem Vám děkuji.

Co mě nejvíc štve

Stávající koupelna je starší než já, v umakartovém jádru, malá, a proto potřebuje nutně změnu.

Vybráno k proměně

Vaše představa zrušit průchozí uličku do kuchyně a zvětšit tak koupelnu je zajímavá a určitě Vám přinese lepší využití dané dispozice bytu. Už jsme tady v naší soutěži podobné řešení také měli. Máte štěstí, že se máte kam s koupelnou rozšiřovat. Rozkreslil jsem Vám Váš návrh do prostorové vizualizace s koupelnovým setem Mio. Nevím, jestli Vám oběma dohromady bude rohová vana Mio rozměrové stačit, ale o moc větší vanu už tam stejně asi nedostanete. I takto se mi zdá prostor kolem umyvadla trochu stísněný, teda pokud si tam ponecháte sprchovou zástěnu, kterou k vaně také nabízíme. Schovat pračku do vestavěné skříně je dobrý nápad a pokud si dáte na posuvné dveře zrcadlo, máte prostor koupelny opticky dvojnásobný.

MICHAL JANKŮ, designér

Komentáře

  • Martina Bezlojová 17:56 15.09.2011 +

    Dobrý den pane Janků, mít tam sprchovou zástěnu, zatím, v plánu nemáme. Takže snad bude místa dost. :) Děkuji Vám za vizualizaci, Bezlojová


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]