[ ↓ k navigaci ↓ ]

Odhalte možnosti své koupelny

Vyberte si to nejlepší pro Vás ze širokého sortimentu TIGO a využijte v termínu od 20. 6. do 30. 9. 2012 jedinečné akce, díky které můžete svou koupelnu zdarma obohatit o produkty JIKA v hodnotě až 6 000 Kč!

Nakupte výrobky TIGO za 20 000 Kč a vyberte si produkty JIKA v hodnotě až 6000 Kč ZDARMA. 

Jak akce TIGO funguje?

Pokud nyní nakoupíte výrobky JIKA TIGO v hodnotě 20 000 Kč vč. DPH, získáte produkty JIKA v hodnotě až 6 000 Kč dle vlastního výběru ZDARMA. Zde naleznete celý sortiment produktů JIKA TIGO (set TIGO obsahuje umyvadla, klozety, nábytek, vodovodní baterie, vany a vanové zástěny - do setu TIGO lze také započítat podomítkový modul JIKA BASIC a PRO). Akce platí pouze pro vybrané prodejny, jejichž seznam naleznete zde. Prodejci, u kterých lze akci uplatnit, jsou označeni zelenou barvou a nápisem AKCE TIGO.

Leták ke stažení

Pro více informací o akci se obraťte na Galerii koupelen Laufen:
I. P. Pavlova 5, Praha 2
tel.: + 420 296 33 77 01
email: galerie@cz.laufen.com

odhalte možnosti své koupelny
Řešíte problém s malou koupelnou?

Řešíte problém s malou koupelnou?

Čím méně prostoru v koupelně máte, tím důležitější je správná volba a rozvržení jejího vybavení. Se sérií TIGO zařídíte i nejmenší panelákovou koupelnu a přitom se budete cítit příjemně a pohodlně. Navíc v ní naleznete prostor pro pračku, vanu, velké umyvadlo, sprchový kout a další koupelnové zařízení.

Získáte až 25% prostoru navíc. Inspiraci, jak na to, naleznete zde>>

Čím koupelnu vybavit?

Prohlédněte si portfolio našich produktů a zjistěte, že i vaše koupelna se může stát moderním a prakticky uspořádaným místem, kde budete najednou chtít trávit mnohem více času. Obklopte se kvalitou a užijte si pocit luxusního komfortu.

Čím koupelnu vybavit?

Nebojte se rekonstrukce, pomůžeme vám!

Koupelna je jednou z nejpoužívanějších částí domova. Proto je důležité rekonstrukci provést co nejrychleji a dopředu si ujasnit, co od daného prostoru očekáváte. Kontaktujte svého nejbližšího prodejce, ochotně Vám pomůže s plánem rekonstrukce a vybavení koupelny. Seznam prodejních míst a vybraných míst (označených zeleně), kde lze také uplatnit AKCI TIGO naleznete zde>>

Přehled produktů TIGO (PDF)

Produkty TIGO online

« zpět


[ ↑ k obsahu ↑ ]
[ ↑ k obsahu ↑ ]