Bez doplňků to nejde

Bez doplňků to nejde

Definitivní tečkou při zařizování koupelny jsou doplňky. Proto nepodceňujte jejich výběr a vyžadujte nejen praktické vylepšení koupelny, ale také nápaditý design.

Definitivní tečkou při zařizování koupelny jsou doplňky. Bez nich by neuspěl ani ten nejlepší nábytek a sanitární keramika. Nepodceňujte výběr koupelnových doplňků, mohou vám vyřešit spoustu drobných strastí s odkládáním a ukládáním všeho potřebného. Jaký druh doplňků zvolíte, úzce souvisí s ostatním vybavením. Koupelnové doplňky by měly ideálně doplňovat funkční vlastnosti nábytku a keramiky. Od doplňků je dnes navíc vyžadováno nejen praktické vylepšení koupelny, ale také nápaditý design.

Série koupelnových doplňků MIO sází na dokonalé řemeslné zpracování. Výrazným detailem je využití kruhu pro velkorysé upevnění na zeď či pro zajímavé ukončení háčku na ručníky. Vysoká kvalita za rozumnou cenu, jednoduchá montáž a příjemný design – přesně takové jsou doplňky MIO. Prohlédněte si nabídku doplňků a hned uvidíte, co by se právě vám v koupelně hodilo. Držáky na ručníky a osušky, drátěné košíky, skleněné poličky, držáky na poháry, mýdelníky – vše v sofistikovaném provedení a vysoké kvalitě. Pamatujte, že bez vhodných doplňků nebude koupelna nikdy působit kompaktně a stále vám bude něco chybět. Dotáhněte interiér své koupelny do posledního detailu.

Inspirace a tipy