Inspirace a tipy

Designový nábytek do každé koupelny

Koupelnový nábytek není jen funkčním kouskem, ale může být také designovým prvkem, který napomáhá k vytvoření uceleného harmonického prostoru.

KVALITNÍ MATERIÁL

Jedním z klíčových parametrů pro výběr koupelnového nábytku je vedle designu materiál, z kterého je vyrobený. Ten by měl plně reflektovat specifika koupelny a splňovat ty nejvyšší nároky na kvalitu provedení, vlhkuodolnost i odolnost proti mechanickému poškození. Nezbytnou součástí je správná péče o nábytek, která prodlužuje jeho životnost. Doporučujeme nepoužívat agresivní čisticí prostředky, vhodnou volbou je jemný hadřík a mýdlová voda. Po očištění nábytku byste jej vždy měli utřít do sucha.

INDIVIDUÁLNÍ VZHLED

Design koupelny si můžete přizpůsobit přesně podle vašich představ. Výrazné designérské solitéry nebo experimenty s barvami, styl kladoucí důraz na eleganci, přirozenost nebo minimalismus, který je trendem několik posledních let. Velmi populární jsou i přírodní materiály, kdy je vyhledáván nábytek v rozličných dřevodekorech. Stále více se prosazují také odvážné tmavé barvy, které mohou být velmi působivé.

Výrazné prvky, jako jsou černé baterie, tmavé sprchové kouty nebo doplňky, tvoří aktuální trend. Vzniká tak příjemný kontrast, který prostor oživí, ale zároveň stále splňuje požadavky na nadčasové zařízení koupelny.

PRAKTIČNOST

Koupelnové skříňky s praktickými úložnými prostory ukryjí velké množství drobných předmětů denní potřeby, které mohou působit rušivě.

Praktické skříňky pomohou všechny tyto nezbytnosti ukrýt, a měli byste proto myslet i na to, abyste úložných prostor měli dostatek. Vždy byste měli zohlednit i velikost koupelny.

Tipy značky JIKA

Novinka letošního roku, umyvadlová skříňka Pure, potěší všechny, kteří mají rádi nadčasovou eleganci a do své koupelny hledají působivé, a přitom praktické řešení. Součástí zásuvky je i šikovný organizér, díky kterému bude snadné udržovat věci lépe uspořádané. Skříňka je k dostání v nepřehlédnutelné černé nebo nadčasové bílé variantě.

Nábytek Petit značky JIKA nadchne všechny, kteří mají rádi jednoduchý nadčasový styl. Skříňka pod umyvadlo je k dostání hned ve třech provedeních – v příjemném dřevodekoru.

Nestárnoucí bílé a netradiční stále populárnější šedé.

Nábytek Cube značky JIKA je inspirován současnými trendy, jako jsou jednoduché čisté linie, minimalistický design a geometrické tvary.  Novinkou letošního roku je provedení v dřevodekoru jasan a v nabídce je také bílá nebo antracitová varianta.

Umyvadlové skříňky Cube poskytnou velkorysý prostor pro uložení všech nezbytností a jsou k dostání v několika šířkách.

Nábytek Mio-N sází na jednoduchý a elegantní design a současně praktičnost a velkou variabilitu. Nábytek je vyráběn ve dvou provedeních, v nestárnoucí bílé barvě s leskem na čílkách a matnými boky, nebo v decentním dřevodekoru jasan. Zajímavým prvkem je absence úchytek díky systému otevírání push to open.