Inspirace a tipy

Jaké novinky nabízí vodovodní baterie JIKA?

Při výběru vodovodní baterie vstupuje do popředí hledisko šetrnosti a udržitelnosti.

Ochrana přírody je pro mnoho z nás důležitá, ale snad ještě více je v současné době zohledňován aspekt úspory financí. Objevte spolu s námi nejen novinky v oblasti technologií a úspory vody, ale i nové trendy provedení v černé barvě.

 

PERLÁTOR SAMOZŘEJMOSTÍ

V dnešní době by neměl být perlátor jako součást baterie výjimkou. Naopak. Díky němu u umyvadlových baterií dochází k provzdušnění proudu vody a tím snížení průtoku. Navíc nabízí možnost modifikovat směr proudu. Domácnosti díky němu uvítají snížení nákladů na vodu, a to bez omezení uživatelského komfortu.

 

NOVÁ FUNKCE COLD START = ÚSPORA ENERGIÍ

Představujeme novinku v podobě funkce Cold Start, která vám pomůže šetřit. Jejím principem je, že v základní poloze páky baterie na středu se spustí pouze studená voda. Pro aktivaci teplé vody je uživatel vždy nucen pohnout pákou směrem vlevo. Protože otevření vody z výchozí pozice na středu je nejčastějším způsobem spouštění vody, je tímto zaručeno, že při rychlém opláchnutí rukou nebude vůbec použita teplá voda. Faktem je, že při zběžném oplachu rukou například po použití toalety teplá voda nemá možnost stihnout do výtoku dotéct, a tak dochází ke zbytečnému plýtvání energie pro její ohřev. Nyní máte možnost u vybraných umyvadlových baterií JIKA volit mezi klasickou verzí nebo verzí s funkcí Cold Start.

NEJEN TECHNOLOGIE, ALE I DESIGN HRAJE PŘI VÝBĚRU BATERIE SVOU ROLI

Moderní baterie by měly splňovat i estetická kritéria. Z nepřeberného množství tvarů baterií jsme zvyklí vybírat již nějakou dobu, nově ale nabízí značka JIKA také barevné provedení. Konkrétně se jedná o stále více trendy černo matnou, která doplňuje nabídku v chromové klasice.

Tipy značky JIKA

V letošním roce byla uvedena na trh novinka série Mio Style, která nabízí baterie dostupné i v černé matné variantě. Sametově hebký povrch je příjemný na dotek, navíc podtrhuje celkový elegantní design. Vedle vzhledu jsou benefitem baterie i moderní technologie, které šetří vodu. Baterie má kvalitní keramickou kartuši a úsporný perlátor s průtokem 5 l za minutu. Navíc také funkci Cold Start, při níž při otevření páky ve střední poloze začne téct pouze studená voda.

Při výběru černé baterie je dobré myslet i na další koupelnové komponenty, které by měly společně ladit. Vybavte svoji koupelnu doplňky v černé matné, které jsou rovněž v nabídce kolekce Mio Style. Sladěný držák na mýdlo, toaletní papír nebo toho na ručníky jsou třešinkou na dortu dokonalé koupelny.