Inspirace a tipy

Koupelna ve dřevě – nádech přírody i elegance

Abyste se v koupelně cítili příjemně, je její vzhled stejně důležitý jako praktičnost. Na poli designu se už dlouhou dobu těší velké oblibě dekor dřeva. Do koupelny vnese pocit tepla a zároveň ladí s téměř jakýmkoliv stylem.

Dřevěný dekor můžete do koupelny zakomponovat hned několika způsoby. Můžete sáhnout po obkladech a dlažbě imitujících dřevo nebo po přírodních doplňcích. Skvělou a oblíbenou volbou je i nábytek.

Vlastnosti koupelnového nábytku

Pokud zvažujete pořízení nábytku, sáhněte vždy po takovém, který je určen pro použití ve vlhkém prostředí koupelny. Tyto vlastnosti splňuje HPL povrch, který používá i značka Jika. Vlhkuodolnost nábytku Jika pak podporují i ABS hrany lepené PUR lepidlem, které jsou současně vysoce odolné proti mechanickému poškození.

Elegantní dub

Nábytek Cubito je vyroben v příjemném dřevodekoru dub, který svým provedením s výraznou strukturou vzbuzuje dojem skutečného masivu. Elegantní jednoduchý design nábytku je nadčasový a potěší jak příznivce přírodního stylu, tak nadšence do minimalismu.

Příjemný jasan

Nábytek Mio-N v dřevodekoru jasan vzbuzuje pocit opravdového dřeva. Působí jemným dojmem, díky němuž v koupelně vytvoří příjemnou relaxační atmosféru. Harmonický design je navíc umocněn i absencí úchytek díky systému push to open.

V dřevodekoru jasan je vyhotoven také nábytek z koupelnové série Deep by JIKA. Jednoduché skříňky s designovými hliníkovými úchytkami, které jsou umístěny na hraně skříněk, lze perfektně kombinovat s dalším koupelnovým vybavením. K dostání jsou jak vysoké skříňky, tak umyvadlové, které vám poskytnou dostatečný úložný prostor na všechny nezbytnosti.