Inspirace a tipy

Novinky JIKA 2024: Nové barvy i tvary

Tradiční česká značka JIKA nabízí ve svém portfoliu kompletní řešení pro koupelny. V letošním roce se navíc produktové řady dočkají dalších novinek, které reflektují soudobé trendy v oblasti designu, použitých materiálů i technologií. Širokou nabídku značky tak doplní například umyvadla v nových barvách i tvarech, funkční sprchová řešení a novinky přináší i v segmentu klozetů.

UMYVADLOVÉ MÍSY V NOVÝCH PROVEDENÍCH

Rozšíření se v letošním roce dočkala série Cubito Pure, která vyniká propracovaným nadčasovým designem a těší se velké přízni vyznavačů minimalismu i elegantního stylu. Novinkou série Cubito Pure jsou umyvadlové mísy v černé barvě, která v koupelnovém designu zažívá obrovský rozmach. Umyvadlové mísy jsou k dostání obdobně jako tradiční bílé v příjemném kulatém tvaru, ale i geometrickém obdélníkovém a všechny barevné varianty jsou nově v nabídce také ve čtvercovém provedení. Černá barva je velmi elegantní, což podtrhují i tenké stěny umyvadlových mís nebo drobné detaily, jakým je například keramická zátka. Vedle černé a tradiční lesklé bílé lze zvolit také moderní bílou matnou.

Další novinkou letošního roku jsou také umyvadlové mísy Lyra Plus, které doplní sortiment stejnojmenné série, oblíbené stálice značky JIKA. Obdélníkové mísy jsou k dostání v bílé barvě, lesklé i matné, a také v černé matné. Doplnit je lze stojánkovými umyvadlovými bateriemi nebo stále oblíbenějšími podomítkovými.

KLOZET JAKO NEPŘEHLÉDNUTELNÝ SOLITÉR

Nových barevných provedení se dočkal také klozet Mio Rimless. Nově je k dostání jak v matné bílé barvě, tak i v nepřehlédnutelné černé. Toaleta nadchne nejen nadčasovým provedením, použitými materiály a povrchovou úpravou JIKA perla, která prodlužuje životnost, ale také úsporným splachováním 3/4,5 l a technologií rimless, s níž posunete hygienu v koupelně na vyšší úroveň. Klozet vhodně doplňuje také nové splachovací tlačítko PL11, které je k dostání v černé barvě, lesklé a matné bílé nebo lesklém či matném chromovém provedení.

PRO POHODLNÉ SPRCHOVÁNÍ

V segmentu sprchový řešení přichází značka JIKA s novými sprchovými vaničkami Padana vyrobenými z inovativního litého mramoru. Hlavní složku tvoří vápenec, který ve spojení s pryskyřicí dává vzniknout jedinečnému materiálu. Kromě kvalitního provedení navíc vynikají vaničky i minimalistickým designem, díky kterému perfektně padnou do každé koupelny a nenarušují celistvost koupelnového prostoru. K dostání jsou v bílé lesklé a také matné se strukturou břidlice.

Pro instalaci sprchového koutu na dlažbu nabízí značka JIKA také novinku, sprchový žlab Pure. Tělo žlabu tvoří 3 mm silný nerezový plech s integrovanou textilní membránou pro perfektní izolaci. Kryt je nerezový v povrchové úpravě satin. Výhodou je navíc i zabudovaný lapač vlasů pro jednoduchou údržbu a čištění.

Všechny novinky JIKA, stejně tak jako další sortiment značky, si můžete prohlédnout v showroomu LAUFEN space Prague, který najdete na náměstí I. P. Pavlova.