Inspirace a tipy

Řešení pro malé koupelny v panelovém domě

Malá paneláková koupelna, ale přesto pohodlná! Aneb jak zařídit, aby v ní bylo dost prostoru pro pračku, vanu, velké umyvadlo, sprchový kout a další koupelnové zařízení.

Také s velkým umyvadlem a pračkou můžete mít v koupelně dostatek místa. Stačí si jen správně vybrat. Umyvadla série Tigo jsou pouhých 38,5 cm hluboká a ušetří mnoho drahocenného prostoru. Navíc nad pračku můžete umístit mělké skříňky a ukrýt do nich vše, co potřebujete.

V malé koupelně se počítá každý centimetr. Díky nejkratšímu kombiklozetu Tigo s hloubkou 62 cm a umyvadlu Tigo (šířka 65 cm) vytvoříte více místa a nebudete se cítit stísněně. Prostor pod umyvadlem můžete využít pro skříňku na ručníky a vedle něj umístit vysokou závěsnou skříňku na všechny kosmetické nezbytnosti. Sprchový kout s vaničkou (120 × 80 cm) bude skvělou volbou nejen pro starší generace.

Se sérií Tigo dokážete i do panelákové koupelny umístit pračku, jejíž místo bylo dříve na chodbě nebo v kuchyni. Stačí klasické umyvadlo nahradit umývátkem Tigo (45 cm) se skříňkou s 2 dveřmi a sprchový kout doplnit vaničkou Deep by Jika. Přidejte kombiklozet (62 cm) nebo závěsné WC Tigo (49 cm) a prostor pro pračku, nad níž doporučujeme ještě umístit mělkou skříňku, máte připraven.