Inspirace a tipy

Široká nabídka vodovodních baterií

Vodovodní baterie se rozrostly o další série.

Značka Jika dlouhodobě nabízí širokou škálu ucelených koupelnových sérií. Nově se významně rozrostlo portfolio vodovodních baterií. Od podzimu je možné vybírat z deseti různých kolekcí baterií. Všechny splňují požadavky moderní doby kladené na tento druh zboží. Ať už se jedná o šetrné zacházení s vodou, tvarovou různorodost i funkční variabilitu.

 

Brožura baterií JikaKompletní nabídku všech baterií najdete v naší brožuře baterií.vyhledat prodejní místa
 

 

 

 

 

Na co se zaměřit především? Nižší spotřeba vody a tekoucí proud směřující na odtok umyvadla jsou základní požadavky na kvalitní baterii. Tyto vlastnosti zajistí perlátor, který modifikuje tvar proudu, provzdušňuje ho, a tak šetří přírodu i náklady na vodu. U nových sérií baterií Cube, Lyra Smart a Talas trendy je možnost volby perlátoru s různým průtokem u umyvadlových a dřezových baterií. Materiál perlátoru odolný vůči vodnímu kameni je samozřejmostí a díky němu odpadá namáhavé čistění.

Dalším důležitým komponentem je kartuše. Má za úkol míchat studenou a teplou vodu a distribuovat ji do výtokového raménka. Jika baterie jsou vždy vybaveny kvalitními keramickými kartušemi.

MIO STYLE

 

 

 

Novinka loňského roku koupelnová série Mio-N se rozrostla o další variantu baterií Mio Style doporučenou pro tuto kolekci.

Všechny typy krásně doplňují minimalistický design série promítnutý do umyvadel, nábytku i toalet a nabízejí příjemné a praktické tvary těla i ovládací páky.

Páčka ve tvaru dokonale oblé tyčinky je velmi praktickým řešením, protože se na ní nedrží voda.

Mezi různými druhy baterií nabízí série nejvyšší vodovodní stojánkovou baterii pro umyvadlovou mísu, její výška je 368 mm.

"https://vodovodni-baterie.heureka.cz/f:25606:27952789;q:mio%20style/<br

CUBE

 

 

 

Oblíbené produkty ze sortimentu umyvadel s nábytkem s názvem Cube se nyní dočkaly vhodného doplnění sortimentu.

Nově nabízejí i vlastní kolekci koupelnových baterií a jedné kuchyňské. Klasické válcovité tělo vhodně doplňuje hranatá páka a výtok.

Vzniká tak soulad současných trendů v podobě čistých tvarů.

"https://vodovodni-baterie.heureka.cz/f:25606:27952789;q:cube/</p

LYRA SMART

 

 

 

Stálice na trhu Lyra Plus disponuje dvěma variantami umyvadel. Klasický zakulacený tvar vyvažuje hranaté umyvadlo Lyra Plus Viva, které vneslo do série moderní nádech.

V tomto trendu ve prospěch stále vyšších požadavků na aktuální geometrický styl pokračují baterie Lyra Smart, které tělem a linií páky změkčí celkový dojem.

U oblých umyvadel naopak ještě podtrhnou měkkou linku tradiční siluety.

"https://vodovodni-baterie.heureka.cz/f:25606:27952789;q:lyra%20smart/</p

TALAS TRENDY

 

 

 

Oblíbená baterie Talas prošla proměnou a nahrazuje ji nová Talas Trendy.

Subtilní plochá ovládací páka zůstává, doplněna je novým robustním tělem.

Vznikla tak designově čistá baterie, která krásně doplní jakékoli umyvadlo.

I tato baterie zaručuje průtok 5 litrů za minutu a nabízí volbu perlátoru s různým průtokem.

"https://vodovodni-baterie.heureka.cz/f:25606:27952789;q:talas%20trendy/</p

Víte, že nejvíce baterií Jika prodáváme proto, že jsou nadčasové a moderní, zároveň sníží spotřebu vody a jsou k dostání za příznivé ceny. Od roku 2011 se vodovodní baterie kompletují v našem znojemském závodě, kde každá projde pravidelným testováním, které zaručuje špičkovou kvalitu a dlouhou životnost.