Laufen Space Prague

Laufen Space Prague

Jedinečný prostor, který vystavuje koupelny jako celek v reálných velikostech, je výjimečným místem plným inspirace. Od roku 2004, kdy byla první galerie koupelen na rohu náměstí I. P. Pavlova a Legerovy ulice otevřena, už jsme udělali jasno mnoha návštěvníkům ze všech možných oblastí, ať už se jednalo o koncové zákazníky, designéry, projektanty nebo odborné prodejce.

Pod interiérem showroomu „LAUFEN Space Prague“, jenž prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2014, je podepsán český architekt Michal Janků. Objevovat zde můžete všechny kolekce švýcarské značky Laufen od světoznámých designérů jako je například Marcel Wanders nebo Patricia Urquiola. Ve dvou podlažích, na celkové ploše více než 700 m2, má své nezastupitelné místo i historicky oblíbená česká značka Jika. Zaujme dokonalým zpracováním koupelnové keramiky v nadčasových sériích doladěným do nejmenších detailů včetně značkových baterií, autorským nábytkem se zrcadly a svítidly, ale také sprchovými kouty s vaničkami či vanami sofistikovaných tvarů.

Přijďte objevit krásné prostředí showroomu LAUFEN space kdykoli a nadechněte se u nás atmosféry oázy klidu v centru pulsujícího velkoměsta.

Virtuální prohlídka:

LAUFEN Space Prague
Technické poradenství a služby zákazníkům
I.P.Pavlova 5 (vchod z Legerovy ulice)
120 00 Praha 2
Najít na mapě
T: +420 296 337 701
E: laufenspace@cz.laufen.com
Otevírací doba: Po - pá 9 - 18 hod
laufenspaceprague.com

Kontakty