Školení pro profesionály

Bližší informace o školení a kontakt

Věříme, že základem pro kvalitní realizaci koupelny je dobrý návrh a odborné poradenství zákazníkovi. Velmi důležitým faktorem úspěchu naší společnosti je nejen úzká spolupráce s montážními firmami, instalatéry, projektanty a architekty, ale také snadná dostupnost informací ze strany výrobce, tedy nás.

Stálý kontakt s vámi, kteří denně řešíte nové výzvy při kontaktu s koncovým zákazníkem či v oblasti technických instalací a návrhů, nám dává potřebnou zpětnou vazbu a zároveň poskytuje impulsy pro vývoj dalšího portfolia produktů.

Velmi si tohoto partnerství vážíme a chceme, aby bylo prospěšné pro obě strany, proto pro profesionály (instalatéry, obchodní partnery, projektanty atd.) pořádáme školení v Centru produktového vzdělávání přímo ve výrobním závodě ve Znojmě.

Centrem každý rok projdou stovky odborníků. Nabízíme školení, která jsou svým obsahem přizpůsobená různým skupinám. Jsou jak technicky zaměřená, tak i s důrazem na prodejní výhody a užitnou hodnotu produktů. Školení je možno organizovat také v závodě v Bechyni nebo v naší Galerii koupelen v Praze.

 

 

 

 

Školení instalatérů

Program školení instalatérů (pdf)

Jako instalatéři můžete využít našich odborných zkušeností pro práci s výrobky z portfolia značek JIKA / LAUFEN / ROCA. Školení zahrnuje teoretickou část, praktické ukázky montáže i prohlídku výrobního závodu s ukázkou nejmodernějších výrobních technologií. Absolventi získají na závěr školení certifikát způsobilosti pro montáž našich výrobků, který jim umožní prodlužovat záruku nad rámec zákonem stanoveného minima. Na webových stránkách www.jika.cz zveřejníme a doporučíme instalatéry s platným certifikátem, kteří o zveřejnění projeví zájem.

O volných termínech školení se můžete informovat v následujících sekcích.

 

Přihláška na školení ZNOJMO

Přihláška na školení BECHYNĚ

 

Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky na kontaktu níže.

 

Školení pro profesionály

Průvodce volitelnými tréninkovými aktivitami (pdf)

Školení připravujeme na míru na základě Vašich individuálních potřeb a zadání. Oblasti a možná témata naleznete v dokumentu pdf. V případě poptávky kontaktujte přímo vedoucího centra produktového vzdělávání.

 

V programu školení si můžete vybrat mimo jiné i tato témata:

• katalogy a ceníky
• řešení reklamací
• instalace keramických produktů (umyvadla, urinály, klozety, bidety atp.)
• nastavení a výměna ventilů, sedátek
• přehled produktů

 

 

Chybět nebude společenský program včetně večerního setkání u dobrého vína v atmosféře vinných sklepů, nebo jiném zajímavém prostředí.
Doprava je individuální na vlastní náklady. U dvoudenních variant je standardní program zdarma včetně ubytování a stravy.

 

Libor Žák
Vedoucí centra produktového vzdělávání
Centrum produktového vzdělávání / Školící centrum
E-mail: product.training@cz.laufen.com
Mobil: +420 606 637 788

Servis