mini-banner-deti-do-brusli.jpg

DĚTI DO BRUSLÍ! Podporujeme sportovní aktivity

Pohyb pro děti je v dnešní době velmi důležitý a proto se naše společnost s potěšením zapojila do projektu Děti do bruslí. Žákům prvních tříd všech základních škol v Bechyni takto zajišťujeme díky našemu příspěvku ledovou plochu pro podzimní kurz bruslení.

mini-banner-krasa-pomoci.jpg

JIKA A KRÁSA POMOCI SPOJILY SÍLY A POMÁHAJÍ SENIORŮM: pan Bohoušek

V letošním roce započala spolupráce s nadací Krása pomoci, jejímž hlavním posláním je zajistit seniorům důstojné a plnohodnotné stárnutí. Těší nás, že značka Jika svými produkty může usnadnit seniorům každodenní činnosti v koupelně, které jsou pro většinu z nás rutinou, ale pro mnoho seniorů představují nadlidský výkon.

mini-banner-pomahame-morave.jpg

Zaměstnanci společnosti Laufen CZ ukázali velké srdce a pomohli jižní Moravě

Velká vlna solidarity se spontánně zvedla mezi lidmi naší společnosti okamžitě po ničivém tornádu, které zasáhlo jižní Moravu. Iniciativa vznikla mezi zaměstnanci a vedení firmy se jí neprodleně ujalo a vznikla interní sbírka. Veškeré prostředky získané touto aktivitou byly zaslány organizaci Člověk v tísni.

articleban-promoakce-jika-cz.jpg

PROMO AKCE na nové vodovodní baterie Jika

Víte, že nejvíce baterií Jika prodáváme proto, že jsou nadčasové a moderní, zároveň sníží spotřebu vody a jsou k dostání za příznivé ceny. Od roku 2011 se vodovodní baterie kompletují v našem znojemském závodě, kde každá projde pravidelným testováním, které zaručuje špičkovou kvalitu a dlouhou životnost.