mini_banner_koupelna_plzen.jpg

TŘETÍ REKONSTRUKCE KOUPELNY SE ZNAČKOU JIKA A NADACÍ KRÁSA POMOCI: pro paní Aničku z Plzně

Poslední rekonstrukcí, kterou značka Jika v loňském roce realizovala ve spolupráci s nadací Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté, byla rekonstrukce pro paní Aničku z Plzně.

Stejně jako v předchozím případě bylo cílem vytvořit pro ni prostor, kde bude moci bez obtíží vykonávat každodenní hygienické úkony.
 

Paní Anička je neskutečná žena. Ve svých 85 letech je stále velmi aktivní a neustále se snaží pečovat nejen o sebe, ale také o druhé.
V roce 2013 se zapojila i do Akademie třetího věku do skupiny Putování po českých krajích a při každém výletě všem radila, jaké bylinky kdy sbírat a jak je použít. Nedlouho na to začala chodit i na kurzy jógy a se skupinkou „Pohodářů“ chodí na procházky s nordic walkingovými holeni.
 

V roce 2019 se Anna po domluvě se svou vnučkou přestěhovala z panelového bytu do staršího domku, který ale potřebuje rekonstrukci. Tu Anička postupně financuje ze svého důchodu a svých úspor, ale opravy jdou pomaleji. Rekonstrukci potřebovala i koupelna a nás moc těší, že jsme mohli podat pomocnou ruku. Do koupelny jsme zvolili sprchové dveře Cubito Pure doplněné o vaničku Deep by Jika a nábytek a WC taktéž ze série Deep by JIka.
 

Přejeme paní Aničce, aby jí koupelna přinášela radost a aby se zde cítila příjemně.